| 01.05.2009, 14:01.13 | |
Openbox a teplotaDostal se mě do ruky Openbox F100 a po zapnutí se přístroj začal zahřívat kdy jsem naměřil přes 40 C na obalu.Je to normální nebo se jedná o vadu.Můj Vantage je studenej jak psí čumák. |
![]() Fandax |
| 01.05.2009, 16:23.43 | |
RE: Openbox a teplotaešte si nemal prijimač od Digi...na tom možeš zohrievat čaj... :))) :))) :))) |
![]() TELEFONIST |
| 01.05.2009, 16:49.05 | |
RE: Openbox a teplotaOpenbox sa hreje aj na tých 40. Mal som aj Vantage,ale žeby bol studený...ibak ak som ho vypol sieťovým vypínačom:) |
![]() vw1 |
| 01.05.2009, 18:33.27 | |
RE: Openbox a teplotatak si najdi někoho kdo má HD bez větráku s modulama a pak uvidíš teplotu, karty se mění na hnědé, přestane Tě trápit nějakejch 40C :))) |
![]() poky1 |