Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.05.2009, 14:01.13

Openbox a teplota

Dostal se mě do ruky Openbox F100 a po zapnutí se přístroj začal zahřívat kdy jsem naměřil přes 40 C na obalu.Je to normální nebo se jedná o vadu.Můj Vantage je studenej jak psí čumák.
uživatel
Fandax
01.05.2009, 16:23.43

RE: Openbox a teplota

ešte si nemal prijimač od Digi...na tom možeš zohrievat čaj... :))) :))) :)))
uživatel
TELEFONIST
01.05.2009, 16:49.05

RE: Openbox a teplota

Openbox sa hreje aj na tých 40. Mal som aj Vantage,ale žeby bol studený...ibak ak som ho vypol sieťovým vypínačom:)
uživatel
vw1
01.05.2009, 18:33.27

RE: Openbox a teplota

tak si najdi někoho kdo má HD bez větráku s modulama a pak uvidíš teplotu, karty se mění na hnědé, přestane Tě trápit nějakejch 40C :)))
uživatel
poky1