Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

POZOR na praktiky Skylinku!

Pro Vás, co už nevyužíváte služeb Skylinku, dejte si pozor na novou ,,zlodějskou,, praktiku.
Skylink už asi dva roky nevyužívám a od té doby mně stále někdo ze Skylinku volal a nabízel jejich převratné služby. Samozřejmě jsem vše odmítal. Dnes mně bez jakéhokoliv upozornění přišla ze Skylinku obálka za 349 kč. Přitom jsem si nic neobjednal! To samé se stalo dnes i dalším členům rodiny.
Text zeditoval moderátor redakce. Datum editace: 05.10.2013, 17:58.44

Fred
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 132
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kolikrát ještě???

Kolik témat denně zde bude od nesvéprávných id*otů, kteří jsou zralí na ránu!!!! Člověče, neumíš nic jiného, než plakat?

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

To Fred

Tak proč když už dva roky na Skylink sereš tu obálku přebíral?Tvůj problém :laughing:

bora
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 714
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Ale nech si posielajú,len netreba nič preberať!!! Nič si si neobjednal nič nedostanu :laughing:

T90 - (42°e-1°w) Pár krámov na pozeranie, ale zaobídem sa aj bez nich

THXKO
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 2 739
Galerie: THXKO
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

pokud ti to přebere sousedka pokud nejsem doma moje smula budu jí muset informovat že balíček za 349 nebrat jiné ano doufám že si to zapamatuje. ;)

Amiko mini combo,Amiko A4K combo+,HD Box 9105+,Mystique SaTiX-S2,SG-2100

alda
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 3 393
Odpověď v diskusním vlákně
 

alda

Pro tebe normálně bere sousedka od pošťačky balíčky, za které je třeba dát nějaké peníze? To neudělá ani moje mami (která u mě bydlí), když ji dopředu neřeknu, že něco přijde a kolik to bude stát.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@apriliarsv

Je naozaj pre teba problém sa na fóre správať slušne? Buď sa niekomu vyhrážaš trestným oznámením, alebo iným nadávaš ako v tomto vlákne, fakt hodnotné príspevky;

Kvinto
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 448
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

apriliarsv : podle sebe soudím tebe.

Pokud máte v rodině staršího člověka, který o ničem neví a listonoška mu předá poštu, je to pak složité.
Nebo se ozve další pan chytrý, jako již zmíněný, který už ze sebe dnes vyplodil asi to nejlepší na co se zmůže?

Fred
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 132
Odpověď v diskusním vlákně
 

to Fred

to nepopírám, ale na druhou stranu každý má zodpovědnost sám za sebe, případně má opatrovníka! Denně jsou založeny minimálně dvě témata o tom, že Skylink to, nebo Skylink ono. Tobě to vážně připadá v pořádku? Pokud já něco pro*eru, taky nechodím plakat druhým na ramena, protože můj život, moje sra*ky, můj boj!!

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kvinto

Nikoho jsem nenapadl. pokud se někdo cítí napaden, tak jen proto, že zná rčení o potrefené huse, na slovíčka si dávám bacha, O tom TO, respektive o jeho důvodech nic nevíš, tak se nevměšuj, OK? Až bude někdo narušovat Tvé soukromí, tak pitchuj...

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Fred: Pokud někdo přebírá nevyžádané zásilky a ještě ke všemu na dobírku, tak by měl soud vydat rozhodnutí o zbavení jeho svéprávnosti. A to co nejdřív ;P

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

To: apriliarsv

Keby Skylink neoje-baval, tak bytu tie prispevky neboli. Nemyslis?

hajnalka
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 716
Odpověď v diskusním vlákně
 

to všichni

Tak či tak je to od Skylinku sviňárna a "Šmejďárna" !!! Rv

Dreambox DM 920

Pabo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 252
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nevím zda čtete pořádně

Nevím co konkretně dostal Fred za obálku. Skylink má však běžné obchodní praktiky spočívající v nabídce a hned přiloží platební poukázku. V létě mi brečela známá že dostala od Skylink poukázku na zaplcení přes 900 Kč. Málem ji šla zaplatit. Přitom ji Skylink jen upozornil, že již je třeba zaplatit servisní poplatek a v textu uvedl drobně kolik má platit a na jaký účet. Pak velkým napsal, že si může koupit nějaký balíček za těch přes 900 Kč, že tím ušetří za servisní poplatek. A na ten balíček byla ta poukázka.
Stačí číst co Skylink píše a nestěžovat si hned na platební poukázky.

Standa3
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 701
Odpověď v diskusním vlákně
 

hajnalka

Skylink nikoho ne*jebává, pokud někdo zaplatí za nějakou zásilku, kterou převezme, je to jeho boj. Možná je jednání M77 v něčích očích nemorální, ale nelegální rozhodně ne, to za prvé.... a za druhé.... kdyby nebylo plačků nad Skylinkem, tak v tomto fóru nic není, maximálně témata "nad dopisy diváků" a kde vysílají PL... Připadá Ti taková náplň adekvátní původně technicky zaměřenému fóru? Mě teda ne.....

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

to technikTKR

Lépe bych to neřekl... To je jako když mi nosí výčepní v Blesku automaticky piva na stůl a já bych nechtěl zaplatit :-)

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Na vesnicích to tak prostě chodí - pošťačka veze dobírky a sousedi platí za ty, kteří se zrovna flákají v práci :-). Kdyby to posílali PPL, tak se šofér ozve telefonem, ale takhle... bohužel, nevyžádané dobírky jsou opravdu problém. Některé firmy si při objednání zboží v obchodních podmínkách stanovují, že při objednání a zaplacení "akčního" zboží zároveň souhlasíte se zasláním další dobírky. Skylink ale nic takového v žádných podmínkách nemá.

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

to pf09

to je ale jejich problém, na těch vesnicích.... Jak se říká... "ber, nebo nech být" - volbu má každý

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Vidím, že většina členů vůbec nepochopila, o co mi šlo. Pokud Vás toto téma tak irituje, tak žádám adminů o jeho smazání.
Pro ostatní, berte to jako upozornění na tuto praktiku.
Tady přece nešlo o svéprávnost nebo nesvéprávnost, jak tady někteří mudrují. Tady jde o to, že pokud si něco neobjednám, tak to Skylink vůbec nemá posílat, kapišto? Proč si zatěžovat život tím, abych sledoval já nebo ostatní poštu s tím, jestli je tam něco od skylinku?

Fred
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 132
Odpověď v diskusním vlákně
 

Fred

A proč zatěžuješ tento server zakládáním nového vlákna, když už to tu bylo několikráte v minulosti probíráno?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

Fred

O co mi/nám jde? O to, že každý je sám za sebe zodpovědný.... Co mi je po údělu jiných? Já taky nechci, aby se s*ali do mě! Kdybys tohle napsal na ČOI nebo SOS, tak se Ti vysmějou, takže jdeš plakat zde? Probuď se :-)

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Jinak jednalo se o kartu výměna, která měla nahradit již více jak dva roky nepoužívanou kartu.

Fred
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 132
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Tímto bych to téma uzavřel. Vidím, že je tady opravdu spoustu znalců v obchodní politice.

Fred
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 132
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Standa3

A to neni ojeb od Skyliku ked malymi pismenamy napise, ze treba zaplatit SP. A velkymi pismenami napise, že si může koupit nějaký balíček za těch přes 900 Kč, že tím ušetří za servisní poplatek.

hajnalka
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 716
Odpověď v diskusním vlákně
 

hajnalka

Není to napsáno malými písmeny, ale úplně stejnými jako je ostatní text. A možnost ušetřit (neplatit) SP je zvýrazněna větším písmem než bývá pro text obvykle používáno. Každý, kdo je normální, si průvodní dopis přečte celý a MUSÍ pochopit, o co jde. Nebo, že by snad někdo dočetl k té zvýhodněné ceně za balíček a běžel na poštu se složenkou? Je pak takový člověk normální?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

Fred a hajnalka

Tak nechme úředně zakázat všechny reklamy. Každá reklama chce nějak o.jeb.at, přesněji nalákat zákazníka. Banky a jiní také píši obchodní podmínky drobně. Skylink nedělá nic jiného.

Standa3
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 701
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 258
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra