Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

POZOR na praktiky Skylinku!

Pro Vás, co už nevyužíváte služeb Skylinku, dejte si pozor na novou ,,zlodějskou,, praktiku.
Skylink už asi dva roky nevyužívám a od té doby mně stále někdo ze Skylinku volal a nabízel jejich převratné služby. Samozřejmě jsem vše odmítal. Dnes mně bez jakéhokoliv upozornění přišla ze Skylinku obálka za 349 kč. Přitom jsem si nic neobjednal! To samé se stalo dnes i dalším členům rodiny.
Text zeditoval moderátor redakce. Datum editace: 05.10.2013, 17:58.44

Fred
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 132
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jupi

Nemáš pravdu F&H v pořádku nejde. Když na něj přepnu (teď právě jsem to zkusil), tak čekám asi minutu, než začne dekódování. To se stává, když se na něj kouká jen sporadicky (což je můj případ). Od teď to bude nějakou dobu v pořádku, ale když bude sat.přijímač delší dobu ve standby, tak to bude zase s čekáním.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

mne to ide takze tak ;)

🇸🇰

Jupi
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 17 338
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Tak určitě mi to jde hůře. Já přepnu a čekám přesně 2 min a 39s. Protože jsem ale v jádru kliďas, vůbec mi to nevadí. Až obraz naskočí, náležitě to oslavím štamprlí, pochválím se jak jsem dobrej a přepnu zpět na Vyvolené.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Je pravda že kdy by si zákazníci pořádně pročetly podmínky při registraci nemohl by mít šitlink tolik zákazníku.

Amiko mini combo,Amiko A4K combo+,HD Box 9105+,Mystique SaTiX-S2,SG-2100

alda
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 3 393
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Ono je to tak či tak len začiatok.
Nepotrvá to dlho a začnú sa objavovať ďaľšie otázky. Tentokrát na tzv. TOP predajcov, ktorí sú komplet všetci plátcovia DPH.
Od fiktívneho predaja Skylinku spoločnosti M7 určite predali dosť kariet a museli ich všetky predať bez DPH, inak by nezarobili ani na slanú vodu a namočili do toho všetkých predajcov čím rozbehli reťazec daňového podvodu ktorý sa len tak nevidí.
Ešte to bude mať zaujímavý priebeh...

dempsey
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 1 916
Odpověď v diskusním vlákně
 

investigavci...

Baví mě ty konstrukce rádoby investigativců, kteří se bohužel realizují jen na víceméně nepodstatných webových plátcích... Když jste tak chytří s objevem stamilionových podvodů u kompanie velikosti M7, očekával bych minimálně reportáž v Černých ovcích, ne-li Reportérech ČT :-)))))) Ale chápu, tam by Vás s temi plky hnali....

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Upokoj sa. O Teba sa v tomto prípade nejedná. Ty si malá ryba

dempsey
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 1 916
Odpověď v diskusním vlákně
 

člověk žasne

jak tady každý uplakánek brečí-co vám vadí ? Tak jdete jinam a přestaňte tady pořád brečet.
Akorát se tady nesmyslně kecá jenom aby bylo co psát a aby byla sledovanost a čtenost.
Tak vy uplakánkové podejte trestní oznámemí a přestaňte tady delat divadlo.
A jak to dopadne? Jako nedávno jak tady jeden divadelník udělal rošambo jak mu skylink ukradl 1000ká :laughing: :laughing: a pak umělec zjistil že není schopen rozeznat čísla pouze!!!!! :O dvou karet.Hlavně že tady vyřvával jaký je skylink zloděj.
Akorát se tady ukájí pár komediantů kteří neudělají stejně nic protože jsou posraní a jenom dělají divadlo- nakonec ve finále to zase nebude pravda.
Já být adminem tak to zamknu a pokud to někdo znova napíše takový blábol tak ho opálkuji.

fitipaldi
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 240
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Takže Věra Pohlová se nemýlila, že, Fitipaldi ?

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na zlodějské praktiky Skylinku !

Kdo se přidá v podání stížnosti k štrasburskému soudu.

Amiko mini combo,Amiko A4K combo+,HD Box 9105+,Mystique SaTiX-S2,SG-2100

alda
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 3 393
Odpověď v diskusním vlákně
 

to alda

Odpověď znáš, ne? Internetoví kecalové s širokými ramen.... ehm, klávesnicí :-)))

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

Poplatek

To vychází na servisní poplatek.

grandfunk
Registrace: 6/2011
Příspěvků: 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

co se týká Fishing

ani ho nemám ve favoritních,tak jsem ho asi po roce vyhledal podle abecedy a pustil,no do dvou vteřin normálně jede,je to nějak pomalejší,ostatní do jedné vteřiny přepnu a koukám,ale dá se to normálně přežít,tímto vylučuji chybu u skylinku,který ,jak všichni vědí nesnáším,ale buďme objektivní R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Hm, vylučuješ chybu? Na základě jednoho pokusu? Co když na určité sérii karet (do které ty nespadáš) něco stále testují (zapnutý surflock?)? Já mám ten "odložený" náběh (cca 1 minutu "zakódováno") F&H po přepnutí na dvou kartách v různých TechniSatech a různých CAM.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na praktiky Skylinku!

Tomu se říká "služby na úrovni", čekat minutu na náběh programu, neznám nic lepšího. Opravdu je tento národ tak (nevhodné slovo)ní, že si platí za služby tohoto typu? :bigeyes:

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na praktiky Skylinku!

Proč ne, takomá maličkost přece žádnému pokojnému ovčanovi nemůže vadit. :-/

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

technikTKR

Já naštěstí tenhle program nesleduji, takže je mi to jedno. Ale není to tak, že při každém přepnutí na tenhle program se musí čekat. To jen jednou za čas, pokud je satelitní přístroj delší dobu ve standby režimu. Pak už to nějakou dobu funguje normálně.
Neber to tak, že tím naznačuji, že to není špatně. Jen upřesňuji.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

joscer

Napsal:
Datum přidání: 06.10.2013, 12:41.50

pierrepetr
Hm, vylučuješ chybu? Na základě jednoho pokusu? Co když na určité sérii karet (do které ty nespadáš) něco stále testují (zapnutý surflock?)? Já mám ten "odložený" náběh (cca 1 minutu "zakódováno" ) F&H po přepnutí na dvou kartách v různých TechniSatech a různých CAM.
Registrován: 10/2007, Autor: joscer
...........................................................
Ano je to tak, pomalé náběhy FaH mají jen některé testované karty ICE - používané v originálních cryptoworksových dekodérech.
Zřejmě se testy viz.https://www.parabola.cz/forum/topic-78852/
omezily jen na tento program a nyní se odlaďuje testovaná technologie pro CRW dekodéry. No a zřejmě nekorektně fungující jeden program, zas až tak moc lidem nevadí, oproti nefunkčnímu celému paketu placeného balíku 20.8.2013-28.8.2013 To bylo jiné!
Nyní v Irdeto dekodéru tatáž karta funguje normálně
;)

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

Delta1

Mě to dělá na TechniSatu HD8-SX, kde mám kartu ICE v modulu TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+. Zkoušel jsem v něm obě karty co mám s balíčkem MultiHD (hlavní kartu i NEXTku) a obě se stejným "úspěchem".

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

joscer

V jiném vlákně jsi napsal:
Datum přidání: 27.08.2013, 11:06.47

Billysk
Ano, také mě štve, že můj Smit CRW momentálně zlobí s kartou ICE, ale věřím že se to vyřeší a bude to zas OK. Nemám důvod někam odcházet. A myslím, že je takových spousta. A kam odejít? K FreeSAT, kde někdy v budoucnu bude probíhat stejný přechod na možnost používat Surflock? Jo, vlastně. Tam už problémy nebudou, protože Irdeto si to odladí na uživatelích Skylinku.
Registrován: 10/2007, Autor: joscer
..........................................................
Takže jsi vyměnil CRW Smita za modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+?
Další modul za tvé peníze a výsledek nedostačující nebo pro tvé potřeby stačí?! Ale už sám vidíš, že problémy přicházejí se změnou parametrů se zaváděním nových technologií

:-/

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

joscer

máš pravdu,zkoušel jsem to doma na svém přístroji,celkem bez problému,ale beru v úvahu i cca 1000 mých zákazníků,kdyby jen 5% z nich mělo předplaceno,je to 50 nešťastných lidí,kteří by mě jistě volali,když volají s každým prdem,nikdo, nikdy nevolal kvůli Fishing,tak tento vzorek lidí beru,že má asi kartu ,na které netestují jejich krávoviny a já se právem domnívám,že je to od skylíngu OK R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: POZOR na praktiky Skylinku!

Jakou sledovanost F&H má? A kolik z těch, kterým to vypadne, se ozve a nemávne jenom rukou a nepřepne jinam? :lookaround:

Válku s blbcem nelze vyhrát, nicméně je nutné ji vést. (J. Werich)

technikTKR
Registrace: 6/2004
Příspěvků: 6 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

1.OK by to bylo, kdyby řekli ano "něco" testujeme kvůli pirátům atd...Kdo zaregistrujete problémy na originálních dekodérech cryptoworks a Irdeto, prosím obraťte se na Skylink a vaše připomínky vyhodnotíme! To by byl férový přístup! A je jedno kolika procent se to týká! To že ty nemáš problém neznamená, že neexistuje! :-/

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

technikTKR

přesně tak,já osobně vím o slovy třech lidech,kteří platí kvůli fishing,jsou to myslivci,jinak nikdo na to nekouká,ono je to i tady vidět,co lidí se ozvalo s tímto problémem R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

Delta1

OK by to bylo,ale ještě není jisté ,kde je problém,nebo ty to víš,že to tady testují? a od koho to víš? R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 258
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra