Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

seznam.TV nehraje

je mi líto ale TV seznam mi nehraje a přitom nemám žádný linuxový přijímač, jen ferguson ariva TT

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28,2E , 23,5E , 13E , UE40H5570SS Full HD Smart TV PVR SSD 120GB
uživatel
bbitom
Registrace: 11/2007
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 162
Odpověď v diskusním vlákně

@LubosD

v Irdeto by to mělo jota jestli to slo včera....
uživatel
honegero
Registrace: 5/2015

RE: seznam.TV nehraje

Jo, omlouvám se, moje blbost. Včera jsem ladil bug v Tvheadendu, zakazoval jsem v něm EMM a bez toho Irdeto nenastartuje. Mea culpa. Už mi to jede.
uživatel
LubosD
Registrace: 7/2010

@THXKO

Přátelé,vůbec netvrdím,že je na 4K brzy.Když porovnám HD program u mě a stejný FHD u známého,je to nemalý rozdíl,nehledě nato,že na satu se začínají objevovat smyčky i programy ve 4K a nemálo je jich na "jutubku".Moje TV se zdá,že umí docela dobře SD obraz kompenzovat.Např.programy Novy v PS13 jsou jako v HD.Seznam až bude v T2,bude to zase o něčem jiném.Zdraví J.Z.

Televizor 4K Finlux 43-FUB-8061.DVB-T/T2.Všechny muxy CZ Kojál,Brno Hády a Brno Barvičova.4 muxy SK Velká Javorina.3 programy ORF Vídeň.SAT FTA 13-19,2-23,5-28,2 st.E.Parabola Emme Esse FE 80cm.DVB-T/T2 anténa 2x velké husté plzeňské síto s příd.prvky.
uživatel
zavřel
Registrace: 3/2009

Mně také nejede ani na skylinku ani na Digi tv :(((

TV LG 55 UHD Smart 3D / VU+Uno 4k
uživatel
Jimysto

chlapci a co je tam tak zajímavého :))) :O

poklopec
uživatel
pokl
Registrace: 11/2014

pokl

Vůbec nic, obyčejná "žumpa". Stačí si poslechnout novináře od Bakaly pana Šídla. Rv
uživatel
neuzil
Registrace: 7/2009

Šídlo je novinář od Bakale?

poklopec
uživatel
pokl
Registrace: 11/2014

Obraz ve nativním 4k je skvělý o tom žádná, ale milé mě překvapil Dreambox 920, který i z běžného HD udělá opravdu pěkný obraz, samozřejmě HD z dobrým datovým tokem, což není případ seznamu a v muxu 3 vysílat SD v MPEG 2 v roce 2018 to mi přijde OSTUDNÉ, nechápu to!
uživatel
Dave C
Registrace: 5/2006

@kvasnak

Přece k vůli jedné stanici si nebudu kupovat ICE kartu
uživatel
pinokio
Registrace: 4/2009

kvasnak

ako jeden z mnohych tu zase vytahujes nutnost neustalej vymeny prijimacov. v tomto sa musim zastat SL, ty si pocuval zlych radcov. Moj 10rokov stary pristroj zvladol prechod na S2, MPEG4, HD, Irdeto, M7, nahravanie dvoch programov ked SL skusal rozne obmedzenia a zvladne aj seznam.cz.
dufam ze ti co ti radili tak si rano pri zrkadle daju kazdy den jednu dobru po papuli.
tiez obcas kupim kram u vietnamca ale pocitam s tym ze trebars bude fungovat len tyzden a potom nenadavam na druhych ani mu to nebezim omlatit o hlavu.
prajem ti prijemny vikend v prirode ked uz nemozes sledovat seznam.cz :8)
uživatel
Dagy2
Registrace: 11/2010

O jaký strojek z roku 2008 se jedná?
uživatel
bretah
Registrace: 9/2012

budte rádi že vám nejde větší hovadinu snad nikde nemaji :))) :))) :))) :)))
uživatel
polo3698
Registrace: 2/2016

myslím si, že se jedná hlavně o to, že to nejde a vysílaný obsah je vedlejší

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3
uživatel
SirMax
Registrace: 1/2014

@SirMax

Ano, o tom to je.

Skylink + Digi (HD Box 9105+), Skylink (Ariva 202 E HD), DVB-T: Praha ( kanál 37, 41, 42, 46, 47, 51, 53,, 59),
uživatel
kvasnak

@bretah

Možná to bude nějaký Technisat, mám to v podstatě to samý a pokud vydrží tak vím, že v něm jede i modul s Viaccess.
uživatel
BOBSEN
Registrace: 9/2010

bretah

ano je to nenávidený HDS2
A keďže v UHD ktoré samozrejme nevie myslím pár rokov ešte nič nebude tak ďalších 5 rokov predpokladám bude spokojne slúžiť.
R^
uživatel
Dagy2
Registrace: 11/2010

@SirMax

přesně o to jde že to nejde a za chvilku nepůjdou žádné programy a my budeme za chvilku kupovat nové přístroje ještě v záruce

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28,2E , 23,5E , 13E , UE40H5570SS Full HD Smart TV PVR SSD 120GB
uživatel
bbitom
Registrace: 11/2007

tak mi to u rodičů taky nejde mě to nevadí ,ale rodiče by se rádi podívali , mají jen satelit Skylink , Mají kartu ICE V modulu Smit CA-Modul IRDETO a to strčený do tv ostatní programy v balíčku kombi to chodí jen SEZNAM ne. Píše to zakodováno po naladěný . Prosím nemusí se něco dělat s modulem nebo ho přepnout někam ,nebo zápisy přijdou déle atd. nebo co je špatně ?
uživatel
amater3389
Registrace: 7/2012

Já mám taky modul od Smit, CA+ Irdeto a už od začátku funguje bez problémů, v Irdeto modelech to musí fungovat
uživatel
honegero

@amater3389

tak jsem koukal a mám totožný modul a už od středy mi to funguje. Zkus na Skylink zóně, reautorizovat kartu, protože na Irdeto modulech to musí fungovat
uživatel
honegero

nepřepíná se v menu mudulu něco jako mezi Irdetem a CryptoWork kdysi jsem o tom slyšel ani nevým jak to zjistit co tam mají ( v všechno je aglicky ) , návod nemám k němu a zdali ho mají rodiče modul dobře naladěný , nebo se ladí sám ? Pokud NĚKDO VÍ JAK TO ZKONTROLOVAT PROSÍ NAPIŠT LAJCKY !
uživatel
amater3389

@Dagy2

:)) Proč tak nenáviděný snad proto, že tolik vydrží? R^ :))
uživatel
BOBSEN
Registrace: 9/2010

omlouvám se rodiče mají Modul IRDETO_Cryptoworks o kterým je ted
řeč ( já mám jiný ten co jsem psal , omlouvám se mě to jde
) Kód: CIM-CRYPTOWMASCOM Produktové číslo: 4041636002309 Modul pro digitální satelitní přijímače s CI slotem Common Interface
? Pro dekodovací karty Irdeto ICE (Skylink, CSLink, Freesat, T-Mobile)
? Nelze použít pro karty s ochanou M7. Lze očakávat že v budoucnu na stejnou ochranu přejde i FreeSat
? Modul pro digitální satelitní přijímače s CI slotem Common Interface

je to na 3 OBRÁZKU od konce ten bílí podklad a na něm napsáno červeně INDRETO a pod nim je napsáno zeleně CRYPTOWORD http://www.mascom.cz/DVBS/Modul/Modul.html
uživatel
amater3389

@amater3389

Irdeto CRYPTOWORKS mám taky,ale tam to nejde, to je to CAID 0D96
uživatel
honegero

Teď snad konečně chytráci pochopí, jaká je stále penetrace starších CW modulů, o uni samozřejmě ani nemluvě.
Nicméně aspoň ten krok postupného přechodu kvítuji. Pokud by to bylo pouze u nových kanálu, tak by to bylo ideální. Každopádně je totální nesmysl vypínat Starý caid u pitomeho, dnes už ne docela levného základu (digital), s reklamním smetím bezplatného pozemáku.

Političtí vůdcové i vlády vděčí za své postavení zčásti prostě moci, zčásti tomu, že si je lidé zvolili. Nelze je považovat za představitele duchovně a morálně výše postavené části národa. Hlavní příčinou rozvodů je manželství. A.E.
uživatel
Tomik535
Registrace: 10/2007
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 162

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra