Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

seznam.TV nehraje

je mi líto ale TV seznam mi nehraje a přitom nemám žádný linuxový přijímač, jen ferguson ariva TT

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 162
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

A byla kdysi někde na webu Skylinku oficiální zpráva, že bude dočasně používán CAID 0D96 pro karty ICE, a že bude připojen vždy ke všem přidaným programům?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@wladys

Víš dobře jaké přístroje s UNI (a jejich doprodej) jsem měl na mysli, tak tady neházej ramena s linuxovými přístroji.

A že výrobce kašle na upgrade starších přístrojů Skylink ready chceš předhazovat Skylinku? Výrobci těchto přístrojů se k udržování systému ve funkčním stavu zavázali při udělení certifikace. Skylink si k certifikaci sám od sebe přístroje nevybírá, to je záležitost výrobce, zda o certifikaci požádá. Takže on požádá, dostane ji, prodá kusy, které potřebuje aby se mu to rentovalo a pak se na to vykašle. Co s tím má dělat Skylink?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

Tohleto fakt děláš zadarmo? :)))

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tomik535

Ty za psaní svých názorů snad bereš nějaké peníze?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

Bohužel ne, nejspíše narozdíl od tebe.. :razz:

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tomik535

No hádat se s tebou nebudu. Ty (a nejen ty) jsi se rozhodl, že já za své příspěvky beru peníze, tak si to mysli dál. Jestli ti to pohoní tvé ego, tak budiž.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

Tvé úvahy o mém rozhodování jsou velice zajímavé, napiš mi ještě o nich.. :)

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tomik535

Já bych spíše uvítal, kdybys mohl napsat, v čem jsem vlastně neměl pravdu v tom mém původním příspěvku z 09:27.02.
Ale to se asi nedozvím. Co se dá dělat. Ale je fakt, že na mé příspěvky takto reagují ti, kteří nemají argumenty.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

RAFI007@ Kolik uživatelů s originálním a hlavně funkčním CW CAM je? 1%? Max. Takže kvůli takové zanedbatelné skupině nebude Skylink vydávat nějaký prohlášení, navíc si každej majitel takovýho střepu může přejít na VO. A tito majitelé se ani do diskuzí nezapojují, protože si to dávno vyřešili na zákaznický lince Skylinku nebo u svého prodejce. Řeší to jenom uživatelé UNI a sdíleči, kteří si CW CAM berou jako zástěrku pro obhajobu vlastní nelegálnosti. On ten Skylink fakt není tak naivní, aby toto nevěděl nebo si od svých prodejců nedokázal zjistit, kolik se CW CAM kdy prodalo vůči zbytku ;)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

Ale já ti přece dávno nic nerozporuji, na PR žvásty nejsem zvědav.. :)

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Tak já to třeba řeším u rodičů. Ti mají stále ICE kartu v CW modulu z roku 2009 a vše jim šlape bez problému (tedy to, co má připojený 0D96).

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 436
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

Jasně, najednou takovej CAM má jak na potvoru každej :))) No tak se obrať na svého prodejce nebo na zákaznickou linku Skylinku a nejspíš to proběhne výměnou za VO.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tomik535

Ano opět reakce toho, kdo prostě ty argumenty NEMÁ. A nemá ani koule na to, aby to přiznal.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

S těmi moduly CW je to asi stejný jak s Travel chanel najednou se na něj taky všichni dívali. :)))

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

Argumenty na co? Vždyť me je úplně jedno co si tu vypisujes, nezajímá me to, nerozporuji to.. sedíš si na vedení? Nebo taky postižen?

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

Tak už je to ze strany M7 vyřešené, stačilo je na problém upozornit - viz. doplněné Uznění v textu u Seznam Tv o : https://www.skylink.cz/novinky/85cs-televize-seznam-novy-program-v-nabidce-skylinku

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

@bobsen R^ pěkný
@Poldas, můj odhad je min. 3x vyšší, tzn. mezi 3-4% + ti s prvními srajdy, které to taky nepoberou, zatím víme o Kaon a ten druhý si teď nevzpomenu.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

@Rafi, Haleluja! To to bolelo napoprvé :) Já chápu, že ty zprávičky tam tvoří nějaká čerstvá školní puťka, ale mohlo by se to před vylepením aspoň mihnout kolem nějakého technika..
Ale co už, nikdo není dokonalý, takže díkybohu za ty dary :))

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

Ani to nechtěli nadiktovat :scared: :))

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

Jardovi tam volá denně stovky klientů, že jim to nejde, tak to konečně prásknul na web ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

RAFI007

skvele, snad uz teraz budu vsetci spokojní .. :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

Joscer kde jsem ty inteligente napsal, že za to může Skylink? :laughing: A rozhodně nejsem tak jako ty věštec, abych věděl co všechno jsi měl pod pojmem unictecky na mysli. Každopádně Linux unictecky má, takže nic špatně jsem nenapsal. Joscer horšíš se. :8)

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

seznam.TV nehraje

Vazeni--ted jsem se konecne Dostal k tomu ze si naladim ten seznam tv.Mam dva tunery Technisat--jeden UHD a jeden HD--na tom HD se ta nova stanice bez problemu naladila a natom lepsim sice taky,ale je tam porad hlaska,ze Kanal je zakodovanej a at delam co delam NIC.A ted babo rad!!Da se s tim neco delat??Jan.

janjan
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 139
Odpověď v diskusním vlákně
 

tv seznam

Vazeni--ted jsem se konecne Dostal k tomu ze si naladim ten seznam tv.Mam dva tunery Technisat--jeden UHD a jeden HD--na tom HD se ta nova stanice bez problemu naladila a natom lepsim sice taky,ale je tam porad hlaska,ze Kanal je zakodovanej a at delam co delam NIC.A ted babo rad!!Da se s tim neco delat??Jan.

janjan
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 139
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: seznam.TV nehraje

Kontaktovat svého prodejce. Stačí jednou :8)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 162
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra