Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Až zde bude zase někdo polemizovat a prskat, na co je potřeba
česká veřejnoprávní TV, tak například k tomu, abychom mohli vidět prezidentskou debatu na profesionální úrovni po všech stránkách - čtvrtek 20hod na ČT1. A nikoliv pouze šaškárny typu "Česko hledá superstar" jako na TV Prima apod.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 250
Odpověď v diskusním vlákně
 

PoldaS

Ano, skylink je jenom překupník, vekslák, levně nakoupit, draze prodat, žádné riziko. Jak to můžeš srovnávat s výrobcem? Saxon má samozřejmě pravdu, srovnáváš nesrovnatelné, že má čt rezerny? Samozřejmě že má, vždyt má "zaručené příjmy", ale to je zase jiná kapitola...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

ČT je jediná TV, která se dá v současné době sledovat a tím, že je veřejnoprávní a placená (135,- Kč měsíčně), tak taky jako jediná vysílá pro všechny (každý si něco najde, včetně artových filmů a pořadů pro velmi náročné). Že by mohli vysílat od všeho více je sice pravda, ale to by poplatek musel být xy dražší, než je teď. Ukažte mi jedinou soukromou TV, která dává filmy a seriály všech žánrů (nemyslím placené kanály). A že dává pořady i z archivu? No a co, třeba taková Nova točí Kobru 11 a Kriminálku Las Vegas a spol. pořád dokola už minimálně nějakých 12-13 let (u Kobry 11 je to déle, ta se natáčí už od roku 1997). :O

Internet o2 (ADSL 20Mb/s) + O2 TV Stříbrná, parabola 80cm, monoblok 19.2E a 23.5E + Single LNB (28.2E-42E), DiSEqC S2/1PCNopt-W1 (P.162-IW Option).

salfa72
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 316
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Těch 135 Kč dostane ČT zatím vždycky. Ani nemusíš mít možnost příjmu ČT, i když máš jen TV kartu do PC a musíš to zaplatit VŽDYCKY!! I kdyby ČT nenabízela NIC. NEMÁŠ VOLBY koupit - nekoupit, MUSÍŠ. Prostě to z Tebe vytáhnou a basta, i když na TV vůbec nekoukáš, ale máš TV prístroj - platíš.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Blábol,na Slovensku díky Havlovi skončily téměř všechny(zbrojařské) strojírny,a proto Slováci Havla milují i do dneštní doby,a nedaji na něj dopustit.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

asi je to marny, presvedcenym je to fuk, ale legenda je proste legenda
...irozhlas.cz/veda-technologie/historie/havel-a-krach-zbrojniho-prumyslu-vybajena-slovenska-legenda_1707211445_per

T90 @ 23E,19E,13E,9E,5E,1W | Prodelin 1244 @ 28,2E| VU+DUO4K | NAS | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402

xilt
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

souhlasim s ANTONIN.debatu jsem bohuzel nevidel.ale nevim co tam tedy 2hodiny resily.ale mozna to mohla byt dobra usmevna zabavna show.zasadni otazky tam urcite nepadly.vsichni uz jsou davno rozhodnuti. a na CT1 si myslim ze toto patri-je to zasadni celospolecenska udalost.!
jinak s duplicitou nesouhlasim.s koncesionarskymi poplatky nesouhlasim. s CT verejnopravni neobjektivitou nesouhlasim. s tim jak si ČT hospodari sama pro sebe a sve kamarady nesouhlasim. s programovou zoufalosti ČT nesouhlasim.
ale to uz SAXON davno o mě ví
:)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

@kristian1 a potazmo @Antonin. Jiste, dotazu a temat mohlo byt nekonecne. Otazka na telo je jak dlouho by to vydrzeli divaci a jeste vetsi je zda by to nektere protagonisty vecera nedodelalo nadobro ;o)

T90 @ 23E,19E,13E,9E,5E,1W | Prodelin 1244 @ 28,2E| VU+DUO4K | NAS | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402

xilt
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

A vůbec nejlepší bylo pozadí při rozhovoru...pyramida a oko..a ovar více osvětlen.. :laughing:

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

pyramida a oko .... jako pri videoklipu Katty Perry ..... tajemny š.o.u.s.t.á.k. :))) ?????

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

tukan@ Ono je to poněkud jinak, než si představuješ. Skylink nakoupí a prodá za nějakou cenu, kterou ovšem nemusí zákazník akceptovat a může jít v pohodě jinam. Což je zásadní rozdíl oproti ČT, která tě zkasíruje a jak tady napsal ja987, tak vždy a na nic se tě neptá. Zákonně sice v pořádku, morálně sotva :-/

salfa72@ "Ukažte mi jedinou soukromou TV, která dává filmy a seriály všech žánrů (nemyslím placené kanály)."
A ČT je proboha co? Taky placená TV, takže není co řešit. Na ČT kromě "exkluzivních" volebních spotů, jenž tam jsou povinně a nikdo jinej tyto shity nevysílá, není vůbec nic odlišnýho od ostatních TV. Všechno co je na ČT najdu v pohodě jinde. Teda kromě jimi spravovaný archivu, co si tak nějak přivlastnili po ČST a pak archivu ČT. Ovšem jiný TV zase mají svoje archívy.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

polda

Já si nic nepředstavuji, bud mi něco vyhovuje a platím, anebo nevyhovuje a neplatím. No a copak je serpo? Taky ho musíš platit, až tak velký rozdíl to není. Skylink to má dobře spočítané, že u nich zákazníci zůstanou, přece investovali mnohem víc do vybavení. Ale pozor, já jsem za kartu platil docela hodně peněz /ještě TandT/ jako vstupní investici. Za čt /vlastně TV/ platím ze zákona měsíčně a od začátku, ten rozdíl nevidí jenom slepý. Každý to vidí ze strany, z které to chce vidět, už se o tom nechci bavit...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Sorry, ale serpo platit nemusím. Klidně se můžu dívat na FTA nebo jít k jinýmu providerovi.
A ještě k tomu riziku, cos psal - je to přesně opačně. Skylink musí zaplatit kapacitu na SAT a nasmlouvat programy a pak doufat, že sežene co nejvíc abonentů a vydělá. A ČT? Ta když nehne prstem, tak ji ze zákona přistávají miliardy na účtu. Úplně bez práce. Není to nádhera?

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Ano, nemáš pravdu. Serpo Skylinku platit nemusím. Nekoukám na Skylink - serpo neplatím . Nekoukám na ČT - koncesionářské poplatky PLATÍM a vo vo votomtoje.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

takymto

tempom vlakno moz byt v top reakciach...no a co? jednoducho ja987 na slovensku BY SI PLATIL koncesie nielen vtedy, ak by si nesledoval verejnopravnu RTVS, ale aj vtedy ak by si nemal tv prijimac! Uplne ti staci byt pripojeny k el. rozvodnej sieti a koncesie na slovensku PLATIS!
A VOTOM TO JE, tak to ma byt.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@xilt

Vůbec jsem nemluvil o slovenském vojenském programu,ale o objímání Havla s Dalajlámou,načeš čína stornovala všechny ojednávky v Kolbence,stroje točivé v miliardových objemech,které umírající Kolbenku mohly držet ještě pár let nad vodou.A to přes varování předem.Fakt je ,že 2865% režie by ji stejně položilo.160 úředníků/techniků na 120 manuálů je zajícova smrt

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

ja987

Mne by ani ve snu nenapadlo srovnávat serpo s konc.poplatkem, jenom jsem reagoval na poldu. Pokud na skylink chceš koukat, tak serpo platit musíš /o tom jsem mluvil/, konc.poplatek není /geniálně/ za "koukání", ale za vlastnění TV, proč se o tom vlastně bavíme? Vždyt to všichni moc dobře víme, už se o tom nechci bavit...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Srovnání je proto, že u Skylinku dostanu za serpo 79 kaček desítky programů, zatímco u ČT dostanu za 135 kaček pouhých 5,5 programů a neomlouvá to ani něco ve smyslu, že si ČT cosi sama vyrábí. Jestli někdo nevidí rozdíl, tak má asi dioptrie jak Husák v 89 ;P

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

pretoze platba koncesii, je akasi forma vyberu nepriamych dani...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Předpokládám, že tukan, PoldaS i já jsme občani ČR, tak diskutujeme, jak je to v ČR. Nepíšu tady jako občan svobodného státu Liberland, jak je to u nás. V Liberlandu totiž povinnost platit koncesionářské poplatky nemáme.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

taky vám tam nevysílá žádná televize

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

největší přínos není veřejnoprávní,nebo komerční,největší přínos byl ,že stáhli pod nátlakem veřejnosti toho tep.louše moravce,ten by v tý kavárně i kafe vařil

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Kraviny, že na to vůbec koukáte.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

VM to, při znalosti okolností, odmítl sám, ty tlaku veřejnosti.

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

Knawi

Přesně tak.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HiFiOK

ako slovensky obcan, som sa pri prenose prveho duelu kandidatov na ceskeho prezidenta, velmi dobre pobavil pri takejto usmevnej show na prima plus hd...nakoniec smiech zdraviu prospieva, takze dakujem za skvelu zabavu. vivat prima plus hd.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 250
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra