Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Až zde bude zase někdo polemizovat a prskat, na co je potřeba
česká veřejnoprávní TV, tak například k tomu, abychom mohli vidět prezidentskou debatu na profesionální úrovni po všech stránkách - čtvrtek 20hod na ČT1. A nikoliv pouze šaškárny typu "Česko hledá superstar" jako na TV Prima apod.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 250
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Přesně tak. Ale pozdě brečet.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

tak me napadlo skoda ze se tu nedaji davat LIKE a take minusy k jednotlivim prispevkum jako na F ale to jen mimochodem prijemne zpestreni.
na DasErste to vecer vyhodnotily. vyhral Míloš Zeman. kamarad Ruska. vyhral populismus. vyhral priznivce starych poradku. tot pohled Evropy.!
jinak obrovsky problem Czech Republik je v tom ze nejdeme stejnym smerem a nemame spolecny cil.s kazdymi otocenymi volbami se absolutne meni styl.meni se smer.nechteji se dodrzovat zavazky predchozi vlady. statni dluh taky nikoho nes.e.r.e. proste kazda nova vlada zacina znovu.a jinym smerem.a bez zodpovednosti. a prito jsme furt na zacatku.furt se ticime na tom stejnem miste. a furt je hůř a hůř.a vsichni okolo nam utikaj. a do toho jeste takhle rozdelena spolecnost. takze se nikdy nikam nemuzeme pohnout. a cekat az NĚKTEŘÍ vymrou to mi neprijde moc slusny resp socialni.
ono pan Klaus zavedl tridy a soudruh Zeman to vylepsil o tridni nenavist.! a co prijde dal ? tridni boj ? ale to je presne to co jsme v Listopadu nechteli-ani komunismus-ani kapitalismus-pouze svobodna vyspela neutralni zeme typu Rakousko.Svycarsko.!
takze za me ABY BYLI VSECHNY BYTOSTI STASTNY
to je muj cil moje vize. ďíkes

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Týdny naděje byly fajn, o to víc jsem zklamaný.
Saxon, lance, kristian 1 a další R^
samorost zvolil adekvátně svým názorům - velmi těžko omluvitelné.
pierrepetr, denunciant ("nahlašeč") patří podle očekávání k vítězům.

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Pardon, zapomněl jsem uvést nickname toho, co mě nahlásil: MartinP

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Tak ste si tu pekne poplakali nad nepriazňou osudu a politickou nevyspelosťou českých voličov a bolo by asi lepšie túto tému uzavrieť. Kto chce pokračovať, nech sa radšej presunie na idnes. Tam si môžte svoj žiaľ nad výsledkami volieb vylievať so svojimi súkmeňovcami. Ja len dodám, že kto chce poraziť Zemana, musí vybrať osobnosť, nie "vrece zemiakov". Drahoš sa za posledný týždeň ukázal, že okrem rečí o tom, že prinesie slušnosť nič viac nie je schopný ponúknuť. A to je zatiaľ na prezidenta ČR málo. ;)

Opensat 9700 HDPVR+

krtík
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 506
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krtík + knawi

krtík - skvěle vystiženo, Drahošovi jsem sice hlas dal ale jen proto, že jsem chtěl aby ČR prezident měl nějakou důstojnost. Jinak mně mrzelo, že se do 2. kola dostal on a ne třeba Fischer, kterého jsem preferoval v 1.kole.

knawi - dobře, že jsi zmínil nahlašeče, pohledem na blacklist zjišťuji, že obvyklý nahlašeč a italský odborník na všechno frenkie nešel sice do hollywoodu ale tentokrát to vyfasoval pěkně. Měsíc klidu zde na Parabole je před námi. Aspoň nějaká útěcha po volebním víkendu.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 025
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krtík

Děkujeme za slovenskou radu ale jak vidno, zmýlit se umíme sami. Co tobě připadá málo je pro mě už 15 let snem. A teď dalších 5!
Protože jsem o šest roků starší než ten věčně mladý hradní čipera, je to na mě příliš. Inu, Pán Bůh má smysl pro humor.

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

Potřeba veřejnoprávní TV - ČT (# 3649)

Buďte radi za Zemana,Slovensko má úžerníka, zlodeja a kabaretného pajáca,čo nevie bez papiera ani ako sa volá. Ste rozumní národ a nezvolili ste si zlo, ktoré čakalo doslova za dvermi.

Octagon 8008 mini Karty SKY DE, Skylink Astra 19.2E,23.5E,Thor 0.8W

Mego
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 927
Odpověď v diskusním vlákně
 

@knawi

pohledem na toho čiperu pochybuju, že dá ještě 5 let ve funkci. Takže nevěš hlavu, za rok tam může sedět tak někdo úplně jiný.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 025
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Tekapo: co jsi u Drahoše postrádal? Billboardy s nápisem Imigrantům stop, vyšší důchody, podpora venkova, i lemplům bude lépe?
Knawi: hradní čipera - je tvoje hlaška víkendu, smáli jsme se se ženou asi deset minut. Poprvé viděla diskusi na Parabole, máš její sympatie:) hradní čipera, co si sám neutře ani hubu, ani zadek....
A kluci ze Slovenska: starejte se o svoje políčko, taky vám pěkně pustne.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Děkuju a moc pozdravů paní i tobě.

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

díky za toto vlákno,tady se člověk dozví věci o jiných

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

mego

Ani jedno čo si napísal nie je pravda o našej hlave štátu.

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Naaalim

Souhlasím s tebou a velmi ne s mego. Zvlášť po včerejšku, Slovensku opět prezidenta přejícně závidím. I v mnoha dalších věcech, pro mě důležitých, jste markantně dál.
Škoda, doufal jsem, že trochu napodobíme vaší očistu od mečiarismu. Prima, že ses zastal hlavy SR.

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mego...

Mate v pravidlech cosi o slušnosti k moderátorům fóra, někdy ale dáváte dost podnětů toto porušit. Tvůj příspěvek lze chápat jako dost velkou provokaci toto porušit.
Mě ale nenasereš:)

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Zklamal mě v debatě. Tu na Primě nepočítám, tam selhala Prima a bylo to nedustojné kohokoli. Ale na ČT ve čtvrtek, tam jsem od něho čekal víc. Připadal mi ztracený, nedokázal využít toho, jaký je Zeman křivák. Nedokázal říct souvisle 2 věty. Tam se lámal chleba. Včera jsem mu to hodil, většina rodiny taky ale tchán třeba dal Zemana. V 1.kole volil Fischera a po debatě se rozhodnul pro Zemana. To byl ten rozdíl, těch 80tis lidí co volilo Zemana místo Drahoše. Ty se rozhodli u té debaty. A bylo jim jedno, že Zeman řekl mnohem víc polopravd a lží. Pro ně bylo podstatnější, že je řekl s grácií, přesvědčivě a charismaticky. Demagoga.cz nikdo z nich nečte. Bohužel.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 025
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

mimochodem, Kisku Slovákum závidím taky

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 025
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mego

Kabaretneho pajaca si urobil sam zo seba svojim prispevkom. Ako moze byt toto moderatorom? Aspon keby to ovladalo gramatiku...

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 641
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

vetsina lidi politiku nesleduje.a jdou s davem.a kdyz se setkavam s lidmi kteri voli Zemana tak ty si ani nedokazou vejplatu spocitat.a je jim to jedno kolik berou.no a rozhodovat se podle posledni debaty tak to je docela úlet. dejme tomu ze Drahoš nezvladnul mesic pred volbama ale Zenan nezvladnul celych 5 let. nicmene Drahos byl opravdu slaby kandidat. a predvolebni debata se ani vyostrit nemohla jelikoz kazdy utok mezi tema 8osmi by pomohl tomu hradnimu čiperovi. a silnou osobnost jako je napriklad Topolanek do druheho kola ani nepustily.ten by si Zemana namazal na chleba.! :)))
takze uz name co jste chteli ..... :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tekapo

Je dobře, jak si to hodil.
" A bylo jim jedno, že Zeman řekl mnohem víc polopravd a lží. Pro ně bylo podstatnější, že je řekl s grácií, přesvědčivě a charismaticky." - jsme národem (nevhodné slovo)ů, tečka

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

Promiň, že se drze bourám do dialogu. Ale co můžeš dělat, že.

V podstatě opakuju Saxonovu otázku.
Ale čemu nerozumím, jsou tebou lehce popsaná a od Drahoše nenaplněná očekávání v debatě na ČT. Ta debata byla rozhodujícím momentem v zásadní volbě prezidenta, který rozeštvává národ a dělá po dobu pěti roků soustavně mezinárodní ostudu republice? To jsi potřeboval aby se předvedl Drahoš až v TV a ukázal, že je Zeman křivák?
V prvním kole jsem i já volil svého dlouhodobě oblíbeného Pavla Fischera. V té souvislosti, mě trochu uráží, že se může najít někdo, kdo po neúspěchu svého kandidáta ignoruje jeho doporučení a vybere si do kola druhého uchazeče z druhé strany barikády, řečeno expresivně, nikoli však nepřesně.
Holt, je patrné, že ve volbách hráli roli i popletové.

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Mego

já ti nemusím podlejzat,ani se tě zastávat,ale jsem rád,že jsi vyslovil svůj názor,ať už je jakýkoliv a může se někomu líbit,či ne,já respektuji každý názor a nikoho nepřesvědčuji o jeho správnosti,to je právě to rozdělování,škoda,já se nestydím napsat,že jsem volil tatíčka od začátku a bohudík těch vo.l.ů bylo 51%,to že to má drahoš vyhraný po smrti tatíčka nikdo nepochybuje,pokud to nestihne do nebe dřív,tady totiž nešlo z čeho vybírat,kandidáti byli slabí čajíček a za každou cenu tam poslat někoho,koho znám 14 dnů,jen aby tam nebyl zeman,děkuji

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

@knawi

já jsem to nepotřeboval ale spousta lidí ano. Drahoš by byl dobrý prezident ale není dobrý řečník. A to rozhodlo, jsem o tom přesvědčený. Kdyby byl výsledek voleb mnohem větší hlasy pro Zemana, tak bych to neřekl ale zkutečně šlo jen o 80 tisíc lidí, kteří se rozhodli jinak. Debatu sledovaly milióny.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 025
Odpověď v diskusním vlákně
 

@knawi

přesně !! přehazovačka z Fishera na Zemana svědčí o všem, jen díky Tvé uměřenosti nevolím silnější výraz než "popleta" ;)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

tak to zkusil a neprošel mu favorit,a co??

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 250
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra