Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Až zde bude zase někdo polemizovat a prskat, na co je potřeba
česká veřejnoprávní TV, tak například k tomu, abychom mohli vidět prezidentskou debatu na profesionální úrovni po všech stránkách - čtvrtek 20hod na ČT1. A nikoliv pouze šaškárny typu "Česko hledá superstar" jako na TV Prima apod.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 250
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Vidím,že je to tady samý demokrat,klobouk dolů. ;P

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

Všem negativum

doporučuji ještě jednou návštěvu Švédska,Holandska,Belgie,neskutečný bo..el ve městech,zabedněné baráky,dřevěné žaluzie v oknech,trojité zamky a ještě závory.Před 30 lety se ani nezamykali,neznali záclony v oknech.Syn se zrovna vrátil ze Štokholmu a prý už nikdy......

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

No ještě štěstí, že nám to díky vašemu tatíčkovi nehrozí, narozdíl od Drahoše. Takto to mám pochopit?

Bacha ať ti příští sobotu taky neodejde cukrovka.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

To je totiž přesně ta jednoduchá propaganda, kterou jste tatíčkovi sežrali i s navijákem.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tomík

jsi nemocný člověk,a mnoho takových nepříčetných volilo na obou stranách,někteří pálili volební lísky,jini přáli prezidentovi smrt a rychlé volby,další nenažranci se rvali u zbytků z rautu,přesvědčil jsi mě o tom ,že je mnoho šílenců v této zemi,s tím nemají prezidenti nic společného-je to v lidech,politici to jen zneužívají k prospěchu svému! ;P

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Aha, takže když tatíček doporučuje střílet lidi, tak je to úplně v pořádku. Nebo..Aha, to vám taky nějak uniklo? Víc ti ty havířovský impotente nemá smysl vzkazovat, nepochopil bys to.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

doporučuji číst i jiné než Bakalovy noviny

Rozdíl v obchodech je založen na obchodní síle a atraktivitě zboží. ČR je v rámci světa trpaslík. Bez politické podpory to prostě nejde. Nevidím rozdíl v tom, když někdo uzavře velký obchod a sdělí, že "respektuje kulturní odlišnosti" a v tom, že se "respektuje územní celistvost Číny" v prohlášení od malého státu.
Krize v roce 2008 přišla z USA, od našeho přítele nejvěrnějšího. Politika více azimutů a rozložení trhu na více míst je lepší, než výhradní orientace na omezenou skupinu zemí. Když byl v Praze dalajláma a objímal se s Havlem, přinesla ZDF zajímavý pořad o aktivitě německého městečka v Číně, které mělo asi 5000 německých dělníků, techniků i vrcholových manažerů a stavěli jednu fabriku za druhou. O Tibetu žádná zmínka.

Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.

samorost
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 372
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Niektory ste fakt smiesny.
Uz hned po pade zeleznej opony sa do ruska nasavkovali nemci, americania... Obrovsky trh! A my sme zas odtial odisli!!!
A, ze Zeman hovori s Putinom rusky??? A co je na tom? Fakt len blb nechape, ze rustina je jednym zo svetovych najrozsirenejsich jazykov v prvej desiatke. Potom podla vas je blbe, aj ked nas statnik ovlada anglictinu a nou potom aj rozprava s niejakym anglicko hovoriacim politikom a nehovori radsej cesky a pouziva tlmocnika?!!!!

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Jojo, tatíček se už jen hihňá, jak jednoduché to s impotenty má. Proč by taky lovil mezi lidmi s mozkem, když snazší je hodit udičku mezi ty ostatní? Hlavně jim vůbec nevadí, jakým hnojem se taťka obklopuje. Stačí vyhmátnout ducha doby, patřičně ho přifouknout a úspěch je zaručen. Geniální 4 slůvka: stop migraci a Drahošovi - hop a do týdne je další čtvrtina impot. v kabele...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

Psal jsem jasně o oficiálních!!! jednáních mezi prezidenty, ne o nějakém rozgovarivaniju někde na chodbě nebo u záchodku, troubo, ale nepředpokládám že ty v tom najdeš nějaký rozdíl

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Konecne poriadna, stiplava diskusia. R^

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 513
Odpověď v diskusním vlákně
 

@samorost

No jasně, Zeman má megaúspěchy v obchodu s Čínou zatímco Drahoš by veškerý obchod s Čínou utnul... jaké že bylo to heslo? "Stop dalajlámismu! Nedovolte Drahošovi zničit obchod s Čínou!" Tak nějak by to třeba mohlo být, ne? Ty to jistě budeš vědět.. :))) ;P :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Jestli si někdo myslí, že hradní čipera zabrání nějaké migraci, tak je (nevhodné slovo) a nechal se opít rohlíkem. Není hloupý politik, je jen hloupý volič. Ale každému, co zaslouží.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Ja tiez. Ked niejaky nas politik ovlada anglictinu, tak s americkym prezidentom bude hovorit cesky (slovensky) cez tlmocnika?

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

Potřeba veřejnoprávní TV

Jediné o čem rozhodli volby prezidenta je ten, že nadále budeme mít nálepku hulvátů a alkoholiků...a asi si to zasloužíme, když je zde tolik prostoduchých voličů, kteří jim skočí na zastrašování lidi imigranty apod. O politiku se nezajímají, nemají přehled o ničem, zprávy nesledují, noviny (kromě Blesku)nečtou a volí podle trapného populistického, ale pro blbce srozumitelného hesla, Drahoš je vítač a pedofil a přitom ani neznají pravomoce prezidenta...a pak by ještě chtěli rozhodovat v referendu o vystoupení z Evropské unie. To by dopadlo...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 757
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

Představ si, že hej, minimálně při oficiálních rozhovorech kdy dvě protistrany sedí naproti sobě za jednacím stolem a taky při společné tiskovce po jednání, kdy oba prezidenti předstupují společně před novináře, je naprosto standartní věc že každý mluví svým jazykem i když by se domluvili třema 5 jazyky společnými, takže i poslední Svahilec bude s Trumpem i s Putinem mluvit svahilsky, je to standartní FORMA která SYMBOLIZUJE suverénní postavení obou stran. Jen ten náš ocas dokonce i kdejakému ruskému pisálkovi odpovídá a blekotá něco v lámané paruštině do které si ještě vymýšlí poruštěné české slova, no hnus fialový, ostuda a trapas neskutečný, ponižování a vlezdoprd.lismus vesmírný ;P

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nelíbil se mi ten bilboard

"stop Drahošovi a migrantům". Je neuctivý a spojuje oslím můstkem Drahoše s migranty, tím nálepkuje. Kdo ten bilboard vymyslel, nevím, asi na někoho zabral.
Moje volba Zemana byla z důvodu dnes 07:43:31, ne kvůli migrantům. Můj důvod zatím nikdo věcně nevyvrátil. Nadávky a urážky nejsou argumentem. Drahoš se cestám Zemana na Východ posmíval, proto si myslím, že by v ekonomické diplomacii byl slabší.

Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.

samorost
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 372
Odpověď v diskusním vlákně
 

Když už jsme u jazyků státníků,

Zeman v OSN mluvil anglicky, byť nevalně, stejně jako Havel se stejnou kvalitou, náš kníže jako ministr zahraničních věcí zase německy v Rakousku a Německu a podobně. Ani knížeti bych to nevyčítal. Je zde naprosto věcný argument: tlumočníci zkracují dohodnutý čas rozhovoru na polovinu. Když to jde, je okruh otázek větší při jazyku hostitele.

Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.

samorost
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 372
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

Je to totiž prezident! Není to jen nějaký člen vlády na výletě, nebo businessman a opakuji, mluvím o stěžejních oficiálních protokolárních akcích. Nejde o nějaké podřadnější rozhovory pro tisk atd... tam ať si mluví jak chce, jenže i tam, on třeba zrovna tu ruštinu pořádně nezvládá a dopouští se nepřesností, přehmatů a vyložených kiksů. Je daleko moudřejší se tudíž spolehnout na profesionálního tlumočníka, než použít cizí slovo s nepřesným nebo posunutým významem. Pak z toho jsou akorát různé trapasy, problémy a faux-paux. A samozřejmě servilní žvanění v řeči protistrany tehdy, kdy to protokolárně není vůbec na místě, je jen a jen ostuda!

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@samorost

Když máš přednášku před auditoriem, je to něco jiného než když vedeš jako prezident DVOUSTRANNÁ VYJEDNÁVÁNÍ, tam jde o battle a tam je zásada držet si rovnoprávné pozice a nevystavovat se dobrovolně do jakékoli nevýhody, navíc čas na překlad se s výhodou využívá na rozmyšlení formulace odpovědi, reakce na protistranu atd... když rozumím a nechám si přesto překládat, získám čas, to je snad jasné) už mě to nebaví.
Samoroste, u mě tu svoji volbu neobhajuj, já o to nestojím, je mně to jedno. V případě této prezidentské volby je totiž ona samotná dostatečně vypovídající o voliči...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

to lance

souhlasím a přečetl jsem Tě.

Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.

samorost
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 372
Odpověď v diskusním vlákně
 

nedavno

som napisal kdesi vyssie, ze toto vlakno bude v top reakciach. Ci su reakcie naozaj TOP to neviem, avsak na pobavenie sa to cita dobre. Podobne dobre, ako som nedavno videl live prenos prezidentskeho duelu na PRIME...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Já jsem se zas dobře pobavil když jsem nedávno četl, jak vaši náckové Kotlebovci slavili nějaké slavné výročí na nesprávném Kriváni, že si ti vypatlanci hrají na národovce a ani neumí najít na malém Slovensku historicky ten správný kopec, a ještě se tam vyfotili s vlajkou min. 3x3m a vypleštili to na fejsbúk, myslel jsem, že se pochč.ju :laughing:

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

posli mi do PM link, tiez sa rad na tom pobavim ak je to pravda...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lance

.....:))))) au, to bolí:)))

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 250
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra