Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Až zde bude zase někdo polemizovat a prskat, na co je potřeba
česká veřejnoprávní TV, tak například k tomu, abychom mohli vidět prezidentskou debatu na profesionální úrovni po všech stránkách - čtvrtek 20hod na ČT1. A nikoliv pouze šaškárny typu "Česko hledá superstar" jako na TV Prima apod.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Stránka: 1 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 250
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

JInak Slovákům můžeme jen závidět některé porevoluční politiky (i když se nad většinou z nich dnes už zavřela voda), kteří měli zásady, byli osobnostmi a s tahem na branku dokázali zrealizovat důležité reformy, vyvést zemi z šíleného mečiarizmu a posunout SR dopředu. SR z těchto základů těží dosud (přes opačnou rétoriku třeba i sám Fico a další...) U nás se kromě těch 2 dinosaurů nikdo další výrazný nenašel, dál se na místě převalujeme ve sr.kách které tu smrdí v té největší míře od "památné" oposmlouvy... a bohužel, budou se ještě dít věci s "čiperou" bez zábran v čele .. Rv

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

A to znám i lidi, co mají přehazovačku z Topolánka na Zemana. To je kazeta, co?

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Volil jsem Zemana,protože to není leštič kakaového oka kdekomu,co z toho ,že má Dr.ahoš plno značek před jménem nebo za,slizoun co vleze všude-bohužel to neumí,v poslední debatě mě utvrdily jeho uraženecké ksichty,ale kdyby vyhrál-byl by to i můj prezident a nedovolil bych si ho jakkoliv dehonestovat,narozdíl od jeho poskoků,máme demokracii a tím kvituji i opačné názory-holt někteří si na demokracii jen hrají ,chtěli by Elitokracii,bohužel nevyhráli! :fuming: :O

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Ha, ha, ha - Eman, co při prvním zvolení nechal okamžitě vyvěsit vlajku EU a nosí kytice kancléřce Merkel, to fakt není leštič hnědky a slizoun :laughing:

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Pardon,BOHUDÍK! :lookaround:

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Přehazovačka Topolánek-Zeman mně nepřijde až tolik zarážející, jako ten Fisher-Zeman, pokud teda dotyčný volič nepreferoval jako hlavní kriterium kandidáta jeho místopisnou znalost Hradních chodeb ;)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

čtvrtina národa drahoše nechtěla,jenže zbyl jako jedinná alternativa tatíčkovi a ta čtvrtina bez názoru najednou dostala rozum,to je legrace

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mego,piepetr a nelépe krtík

Máte pravdu.Na Zemana by musel naskočit opravdu politický formát.
Léta jsem prožíval mezi mohamedány ve světě a je obrovský obrat ve výkladu islámu za posledních 55 let,o kterých mohu diskutovat o jejich vztahu k naší kultůře.Doporučuji oponentům si projet niderlande,belgii,švédsko dnes,kde jsem zažil zakázané zony už před 10 lety,natož dnes a to je ta struna ,na kterou Pan Drahoš zahrál tak blbě a pak ta jeho paní měla dávat pozor,co říká,co já vím,mu ulížilo,podle toho co slyším v okolí.Jedině ve Vídni jsem zažil turky,kteří se dobře začlenili,ale jinde ne.

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Aha, takže Zeman jako Jan III Sobieski?

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

i lance: souhlasím s lance-m, oba protagonisté jsou si, kromě stranické polarity, bližší. Jsou surově pragmatičtí politici a pochybuju, že bychom jim v dnešní debatě stáli za ušklíbnutí. Spíš mě zaujal pan tchán tekapo, jehož volba v obou kolech se diametrálně lišila. Situace mně připomíná můj (světo)názorový vztah se svým životním kamarádem, už dávno nebožtíkem, který - oba jsme byli od skautů ve 40. letech proti komunistům - k popřevratové orientaci mezi Havlem a Klausem. Dosud si nedokážu přesně, při maximální a empatické snaze, představit kamarádův postoj, a opakovaný, že má rád oba, Havla i Klause!! Marně, jsem mu vysvětloval, že jde o něco ala oheň a voda.
Prostě, ta historie, jejíž jsme otloukanou součástí, nám dělá.

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Ale že se ty červeno-černo-bílé plakáty se povedly, co? No tak vidíš, naštěstí nám ty naše hranice taťka uhlídá, přivezou ho na vozíku ke šraňkům, strčí mu do ruky hůlku a on bude všem těm "čmoudům" ukazovat směr kam se mají vracet (to mu jde). A kdyby na to náhodou nestačil, má v záloze pomoc od Vladimíra z východu, ten rád zase přispěchá :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

drahoš se zakoktal a to byl hřebíček pro nerozhodnutý lidi,drahošovci=vítači plus mínus

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@knawi

Kamarádův postoj byl nejspíš daný limity v jeho hlavě, s tím nic nenaděláš, nevysvětlíš...
Marně bys třeba vysvětloval slévačům Třineckých železárnách, že jim ten jejich taťka kterého tak drtivě volí přímo KOPE HROB, když za čínské peníze jako červ bez skrupulí horuje v EU za uznání Číny jako tržní ekonomiky, což mj. neznamená nic jiného, než konec antidumpingových cel na dovoz oceli z Číny do EU a tím okamžitý konec veškerého ocelářského průmyslu v EU!!! Takto jednoduché to je a přesto to nikomu v těch železárnách nevysvětlíš, protože ty budeš pro ně ten elitář (viz Spyko) protože si dovolíš přemýšlet svým mozkem trochu líp než oni, oni půjdou dál za svým "lidovýmů taťkou na vlastní porážku jak stádo tupých ovcí, a nenaděláš nic :-/

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

oprava - "nikomu" jsem přehnal, někomu bys to v těch železárnách vysvětlil, ale ne většině

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@knawi

Tchána jsem se na to ptal. Rozhodl se u té debaty. Určitě nebyl sám ale to se opakuji.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

To nebyly, doufám, ač se to už nedovím, limity v jeho hlavě. To byla situace, kdy jsme roznášeli k podpisu petici "Několik vět" (tu Klaus odmítl, hrdina, podepsat) a zpátky soustřeďovali ke sběratelovi, jehož jméno jsem zapomněl, ani paní si nevzpomněla. No pomozte mi, prosím, scénárista TV, Valach, už bohužel umřel, taky býval, bohužel, klausovec, nevzpomínám si. Teď si vzpomněla paní - Křižan, to byl ten, ke kterému jsme nosili ty podepsané texty Několika vět, které se Klaus bál podepsat.
Jednoduše, se svojí sestrou a její rodinou - ódéesáky - jsem se rozhádal. Na jaké straně jsi byl Saxone ty, jako IN v době ČTV krize? My jsme s ženou chodili tehdy podporovat perzonál TV. A tak se to má s lecčíms, se hádám i s bráchou v Kanadě. Pardon, ne ve věci Trump, to je blbec pro nás oba.
Rozkecal jsem se, pravda nevhodně, pierrpetr se doví víc, ale zajímavého nic.
Mějte se všichni fajn, prosím!

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lance

o nuancích globalistické politiky nebyla prezidentská volba,namyšlenost,že když máš nějaké značky před nebo za a tím více rozumu je jenom namyšlenost,přesně to bylo vidět i na Drahošovi,myslel si ,že už to má v kapse,o Zemanovi si nedělám iluze,pomstychtivý dědek-jenže náš dědek,věř ,že teprve vyleze kdo za Drahošem stál,pochybuji,že i ti germáni jsou nadšeni makat na vyžírky a nemakačenky,Zeman to řekl Merkelce jasně,hosty si nakrmíte v Německu,divím se jen rozmazleným babám-vždyť si z nich islamisti dělají otroky a plácnutí po (nevhodné slovo)i jde k soudu,neomarxizmus je horší jak komunismus,ono nejen lidská práva-ale i povinosti k demokracii patří! :O

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

osobně já

to měl jednoduchý,na debaty jsem koukal jen proto,abych viděl ty nový tváře,který znám měsíc,prostě slaboši,jejich mluva většinou horší,než kdejakýho poslance co je pár let politice,přehled taky nic moc,jak jsem psal,nebylo z koho vybírat,přitom ta kampaň protizemanovská je už 5let od šláfnberga,to nikdo nebyl schopen vygenerovat slušnýho protihráče??,tohle byla čistá šaškárna

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Ano, přesně tak, stydím se za svůj kraj, kde prolhaný soc.ko.moušský politruk Ovar Eman dokázal vyhrát o 160tisíc hlasů, což je víc než republikových rozdíl. Bohužel jsme kraj tupých ocelářů a havířů, hanbou bych se nejraději do země propadl. Dobrovolně bych hlasoval o přenechání tohoto bohem zapomenuteho kraje Slovensku, bohužel ani ti nejsou tak hloupí, aby si nás vzali. Fakt se za tento kraj omlouvám celému vesměs slušnému a rozumnému národu. Zkuste nás podarovat třeba Polsku nebo i Putinovi, to by rozhodně mohlo i projít, dobrovolně se budu do smrti kát za to, mezi jakými tupci jsem se narodil, jen abych už dále neškodil krásné České zemi :(

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Potřeba veřejnoprávní TV - ČT

Kdokoliv jiný byl reprezentativnější a slušnější kandidát než tvůj senilní prolhaný tatíček. Jak říkám, aby tě ty hova.do jim amnestovaný Kajínek pohřbil. Poprvé v životě by udělal dobrý skutek.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tomík

kruci,tebe rozbolela hlava?kvůli volbám bys zahodil,národ,přátele s jiným názor než ty,to dělali fašisti a komunisti! :fuming:

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tomik535

já mám zákaz od redakce s tebou polemizovat,tak se nezlob,že nebudu reagovat na tvé sprosťárny,každý má svůj názor i já na tebe,ale i tak bych tě nestřílel,tak špatně na tom nejsem

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

No vidíš, tak já v.ú.l jsem zase zapomněl, že Drahoš = islamizace vesmíru vč. Slezska a hlavně Havířova. No, ještě že jste si tuto skrývanou pravdu včas mohli přečíst v těch správných pravdivých e-mailech od kolegů seniorů. Takže naštestí teď, když jste tomu zabránili, nebudeš už muset nikoho černého hostit doma při obědě, což bys jinak za Drahoše nepochybně musel, tak se měj... A přeju Ti spokojený život, ať potkáváš na chodníku samé ty "vaše dědky", sem tam nějakého kájínka (ten nevadí), ale hlavně ne žádné slizouny, nedejbože s nějakými tituly za/před jmény :))) :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Jaká je tedy tvoje představa skutečně "kvalitního" kandidáta? Z tvého příspěvku je patrné, že toužíš po zkušené tváři, asi se ti někdo z těch, na které roky koukáme a máme možnost sledovat jejich politický rozhled, líbí. Ale který to je ten tvůj kůň? A když ne ten, kterého známe, jak má vypadat, ten dokonalej? Koho jsi se pokoušel vygenerovat ty a jakým způsobem? Nevidím, že by sis dosud demokratického systému s chutí užíval a snažil se svého kandidáta najít, spíš se ti stejská po režimu minulém.
Drž se toho, čemu rozumíš a jinak poslouchej chytřejší, samozřejmě nemyslím sebe.

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

@knawi

já měl svého kandidáta,čekal jsem,že se najde lepší,když na tom svržení kavárna pracovala od knížete ,co nezná hymnu,bohužel tatíček musí tu káru táhnout dál,když je národ neschopný,láska a pravda nezvítězila,daneš se jistě obrací v hrobě,ten to měl snadný,byl totiž jediný možný

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Stránka: 1 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 250
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra