Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Záznam vysílání RAI,Nabucadnecara

https://www.youtube.com/embed/G_gmtO6JnRs

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 53
Odpověď v diskusním vlákně
 

Paradizna

Super, diky R^ Franck, posli i ty jeste nějakou chuťovku, kamarade :8) R^

MK25
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 303
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Hrdost R^ R^ :lookaround:

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Záznam vysílání RAI,Nabucadnecara

Doufám že admin promine, ale běžte s tími připrcávačskými příspěvky někam, tady na to není prostor a nikdo na to není zvědavý, tohle nemá žádnou informativní hodnotu /no jo, nahlašovat ale nebudu, na to nemám žaludek/...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 087
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Pro me to informativni hodnotu ma. Kluci, jen pokracujte, dobra prace R^ :8)

Boborovský
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

spamovanie talianskymi príspevkami alebo vytvaranie vlákien otom čo ide zajtra vecer na RAI tu prebieha už asi 2 roky...si mysliš,že svojim prispevkom niečo zmeniš?ja mám pocit,že admin ho v tom ešte podporuje a maju s nim nejaku dohodu...nechápem čo na satelitnom fore hladá takyto prispevok?že založim temu a tam dám link,kde je zaznam z nejakho koncertu z roku 2011!to video je už na youtube 7 rokov!! predstav si,že by som tu ja založil 50 vlákien a v kazdom dám nejaky odkaz na Koncert alebo video....ved by ma tu ludi mali za blázna a admin by mi dal isto hned ban

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Jj, jsou domluveni vsichni. Franck je asi placeny za to, aby tu rozhybal diskuzi. Hnus

Boborovský
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Záznam vysílání RAI,Nabucadnecara

Lidi nic proti, ale toto vlákno založil Korkorán, tak proč útočíte na mně?? Já nemám monopol na vlákna o italské televizi. :laughing:

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Ale nastrceny jsi

Boborovský
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Záznam vysílání RAI,Nabucadnecara

Tak já nevím, Bobo, jo nebo ne? Jak je to vlastně s Tebou? Bud to to nějakou informaci pro Tebe má, nebo jsou domluveni všichni. Obojí najednou to asi nejde, teda v jednom vlákně určitě ne...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 087
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Nevím, je to slozitr, je mi nejak divne dneska

Boborovský
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Rikej mi nadporucik Boborovský, prosim.

Boborovský
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

jožko

Ale to přece víme všichni, ale když se nikdo neozve, tak si Francek bude myslet /nic ve zlým Francku/, že mu to "žereme" a že už se nemůžeme dočkat dalšího příspěvku /netýká se příprcků/, co budou dávat na Rai, no a tak to není. Ta diskuse musí být trochu vyvážená, musí být i protipol pro všechny ty "děkovače" a "zvědavce" a pro všechny ty palečky nahoru. To je jenom pro Franckovo dobro, aby mu moc nenarostlo ego. Ono totiž říct, že tady věčšina na to není zvědavá, totiž vůbec nepomáhá...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 087
Odpověď v diskusním vlákně
 

bobo

Budu Ti říkat politruk, to by mohlo být ono...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 087
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Jj, diky moc. Vazim si toho. Tak me od ted oslovujuj politruku, ju? Dekuju

Boborovský
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

No tak zaprvé já vůbec neřeším kdo mě do vláken píše nebo ne. Je mi jedno, jestli má MOJE vlákno 2 komentáře nebo 20. Pro mně je důležitý přínos mého vlákna a tedy to, že si ho někdo přečte. Komentáře řeším pouze ve chvíli kdy nejsou slušné anebo porušují zdejší pravidla. Za druhé moje ego je oproti většiny z vás velmi vysoké, bez ohledu na to, zda mi někdo děkuje anebo kritizuje. Kdyby totiž vysoké nebylo, tak už tu dávno nejsem. Ale to Ty a ostatní už určitě víte. Za třetí, mě můžeš psát jak dlouho budeš chtít jestli jsi nebo nejsi zvědavý na moje vlákna. Pro mně je směrodatný, že je zvědavá redakce, až ona zvědavá nebude, tak poděkuju a odejdu bez ohledu na Tvůj nebo něčí názor. Ok? Rozumíme si? Nebo za týden Ti to budu muset napsat znovu? Dobrou

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

hlavne ide oto aby sa tu zrušila sekcia Pořady v televizi a potom tu prestanu spamy,lebo pokial tu je táto sekcia,tak ludia maju pocit,že sem môžu dávat hocičo.Lebo ako som napísal ja nechápem čo hladá takyto príspevok na satelitnom fore?že založim vlákno a donho dám link na youtube,kde je nejaky koncert z roku 2011...ved to nech si dáva na FB na svoj osobny profil...ako by to tu vyzeralo,keby teraz išlo 50 ludi založit podobne vlákno?proste založime vlákna,kde dáme link z youtube na nejaky koncert...to čo sme tu na hudobnom fóre?alebo mám sem dat link,kde je záznam z futbalu Chelsea-Liverpool z roku 2011?to načo?nechápem....ale ako vidiš nikomu to nevadí a všetko sa tu toleruje...zachvilku sa tu budu pridávat recepty na sviečkovu,návody ako treba opravit pokazene auto, ako správne chovať chameleony atd

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Muzes sem poslat ten záznam chelski v liverpool? Mrknul byfh se. Fotbal je nas zivot!

Boborovský
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Tak napiš do redakce, že navrhuješ, aby se zrušila sekce pořady v Tv. Pokud Ti vyhoví, tak pak máš vyhráno a je to. Ale pokud nevyhoví, tak to respektuj že to tak prostě redakce chce a buď se s tím smířiš anebo budeš číst jiné weby s podobným zaměřením. Tak bych to udělal já.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Záznam vysílání RAI,Nabucadnecara

Ngolo Kante palalalala. Ngolo Kante palalala he stopped Leo Messi

Boborovský
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

samozrejme,že my nevyhoveju...ale sám uznaj aká tu je morálka alebo aky má vyznam toto vlakno?že sa tu zakladaju temy,kde niekto dá link na youtube,kde je 7 rokov stary záznam z koncertu.To čo sme tu na hudobnom fóre?ved taketo linky nech si dáva na svoj osobny profil na socialnych sietach...tu sa zmení moralka asi až vtedy,keby vazne tu zacal niekto denne spamovat a zakladat 100 prispevok,kde by dával vzdy link z youtube na nejaky koncert alebo futbalovy zápas...myslim si,že vtedy by to už vadilo aj redakcii..teraz to je ešte stále v malom množstve,tak to toleruju a su radi,že tu niekto debatuje

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Záznam vysílání RAI,Nabucadnecara

* mi nevyhovejú

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Podívej, ode mně nikdy neuslyšíš kritiku na to, kdo mà nebo nemá sem psát. To je na každém, na jeho uvážení a samozřejmě svědomí. Tak jako to dělám já. Já ani Ty nejsme majitelé tohoto webu a proto neřeším, kdo a co a o čem má tady psát. Tečka. Ano, názor říct můžeme, to je v pořádku, ale to je tak asi všechno. Když budu mluvit za sebe, tak moje vlákna JSOU v souladu se zaměřením tohoto webu, řádně označuji sekce do kterých patří, píšu slušně a věcně a tím, jsem si splnil "povinnost". Já opravdu nemám chuť komentovat něčí vlákno za účelem laciné kritiky a moralizovat, zda to sem patří nebo nepatří. Mně je to prostě jedno. Od toho jsou tady moderátoři kteří vědí co dělají a hotovo. Nikdo samozřejmě netvrdí, že nemáš právo napsat svůj pohled na věc, ale stačí to napsat jednou a když vidíš, že to nikam nevede, tak buď zvedneš kotvy a půjdeš o dům dál anebo budeš brát věci tak, jak jsou.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

A jakou informativní a užitnou hodnotu mají vlákna o čutálu neboli o fotbale? Franckovi příspěvky aspoň vyvažují vlákna o jakémsi fotbale nebo skylinku. Aspoň to tu nehnije monotóností.

VU+Duo 4K SE, Skylink, Visio Big Bisat, 8xALPS Quad. Odroid N2+, Odroid HC2, Raspberry Pi 4B. CoreElec, OMV.

meduzka
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 927
Odpověď v diskusním vlákně
 

Francku

Píšu Ti to pořád a neustále a furt neděkuješ a neodejdeš. Přínos Tvých vláken je absolutně nulový, přímo až mínusový. Nevím odkad bereš svoje příprcky, ale pořád se vynořují a "děkují" a jsou "zvědavý" a pořád se ptají na něco, co nikoho nezajímá. Což o to, každému to může být jedno, ale když už kvůli Tobě odcházejí lidi, co něco umí a poradí ostatním /i když u toho občas remcaj a jsou vulgární/, tak už to jedno tak není. Nikdy tady nebyla taková rozhádaná situace /kvůli Tobě/ a aby jedinec tady takhle "manipuloval" s věčšinou. Ano, pohádali jsme se, nepohodli, zanadávali, ale tohle tady nikdy nebylo, nevím, jestli jsi to admini a redakce uvědomuje. Na druhou stranu návštěvnost je, pravidla se dodržujou, tak proč něco měnit, že? Ale bohužel úroven celého webu jde prostě prudce dolů a kdo to nevidí, je opravdu slepý...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 087
Odpověď v diskusním vlákně
 

@meduzka

Kdyby jsme se začali všichni navzájem tolerovat, tak bysme nemuseli řešit co kdo dělá nebo nedělá. Ať si každý píše o čem chce, je-li to v souladu se zaměřením webu. Každýho zajímá něco. Velký přínosem tohoto webu je to, že je všestranný a věnuje se i tématům, které jiné weby vůbec opomíjejí. A toho si vážte. Parabola je pro nás čtenáře zdarma a měli bychom ji podporovat a být rádi, že VŠICHNI máme tu možnost sem něčím přispět. Samozřejmě opět platí přispět tématy které souvisí se satelitem, televizí apod. A to byl jeden z těch důvodů proč jsem si vybral Parabolu (krom toho, že ji čtu přes 10 let). Se podívejte jak dopadly jiné weby, Parabola tu je 18 roků a pokud tu je tak dlouho, znamená, že ji lidi čtou a tedy že oceňují to, o čem se zde píše a diskutuje. Je to všechno o toleranci. Nic jinýho.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 53
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra