Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Rai 1 a 2: start nových seriálů (i v CZ/SK)

Včera se v Římě konala tiskovka ohledně pořadů Rai na jaro 2019. Vybral jsem pouze seriály které jsou určeny pro mezinárodní trh a je tedy velmi pravděpodobné, že je uvidíte (někdy) i na českých či slovenských programech.
Začnu zprávou, že novým ředitelem druhého programu (Rai 2) je Carlo Freccero bývalý ředitel francouzských stanic France 2 a France 3.
Od pondělí 7.ledna odstartuje první díl nového hudebního seriálu z prostředí konzervatoře "La compagnia del cigno" (Labutí spolek) kde si jednu z rolí zahrál britský zpěvák Mika který i zároveň k seriálu složil většinu písní. Seriál odvysílá Rai 1.
V únoru budou další dva celovečerní filmy Komisaře Montalbana, opět na Rai 1.
22. února odstartuje dlouho očekávaný krimi seriál Suburra v koprodukci Netflix Italy - Rai Fiction na programu Rai 2.
Na konci února nebo začátkem března odvysílá Rai 1 novou sérii seriálu Kousek od nebe z italských Alp.
Také v březnu na Rai 1 odstartuje velký výpravný seriál s mezinárodním obsazením o kterém jsem už psal, Jméno Růže.
V dubnu na Rai 1 si odbyde svoji premiéru zajímavý seriál Aquila o ničivém zemětřesení v Aquile v roce 2009.
Také v dubnu ale na Rai 2 začne druhá série fantasy seriálu La Porta Rossa 2, v jedné z rolí se objeví i slovenská herečka Antonia Lišková.
Za 14 dnů a dále pak každý pátek opět na Rai 2 odstartuje druhá série úspěšného seriálu z nemocničního prostředí The Good Doctor. Seriál natočily americké Sony Pictures a ABC Studios ve spolupráci s Rai Com a v hlavní roli se objeví Freddie Highmore.
Od dubna také na Rai 2 začne nová edice show The Voice of Italy.

!Jméno Růže bude i v UHD na Rai 4K!

Tady je více info včetně traileru k Jménu Růže:

https://www.parabola.cz/forum/topic-96730/

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kratos

Ahoj. Co vím, tak bude pokračovat každou středu Liga Mistrů. Pak seriál Jméno Růže jak jsem napsal ve vláknu. Budou i nějaký filmy z USA.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Dik, za info R^

Zgemma H9S, Octagon SF8008, uClan Ustym 4K Pro

kratos
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 585
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a 2: start nových seriálů (i v CZ/SK...

Jeden ital v praze mi řekl. že rai se chystá natáčet nový seriál na pokračování jak jsme ukradli 143 tun zlata a stříbra... :O

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 759
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra