Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

Technisat Technistar S6

Prosím o radu s tímto přijímačem. Při prvotní istalaci se mi povedlo celý přijímač zablokovat. Na displeji se po cca 4sec. střídá chybové hlášení FAIL s 4mi ---- . Na DO přijímač reaguje problikáváním zelené ledky, z HDMI výstupu žádný signál. Pravděpodobně přijímač očekává PIN, ale žádný běžný nezabírá. Měl jste někdo podobnou zkušenost? Díky za pomoc.

jiriks
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 124
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technisat Technistar S6

Jirko, jen se ptám. A co odpojení přijímače na cca minutu od proudu, aby naběhl sám? Zkoušel jsi?

silesian
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 1 014
Odpověď v diskusním vlákně
 

@silesian

Ano, odpojen byl dokonce celou noc, ale nezměnilo se nic. Psal jsem do prodejny a distributorovi pro ČR /asi se nesmí obojí uvádět/, zatím bez odezvy. Pravda, je neděle, takže sorry.

jiriks
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 124
Odpověď v diskusním vlákně
 

co manuál

Našel jsem jen německý, tam píšou něco takového: Zařízení nefunguje
provozovat, nikoli jeden
vypnout
Chybný datový proud -
Zařízení je blokováno
Tlačítko Zapnout / pohotovostní režim na
Dálkové ovládání asi 5
Sekundy stlačeny
držet.
Napájecí zástrčka pro
vytahujte asi 5 sekund,
pak zařízení
znovu jej zapněte
Proveďte resetování blesku:
Pozor!
Všichni jdou
osobní nastavení
ztraceno a to
Zařízení začíná
tovární nastavení
Napájecí zástrčka ze zásuvky
Odstraňte zařízení
Pohotovostní režim a
Šipka na am
Zařízení najednou
stiskněte a podržte
držet.
Zatlačte
Pohotovostní režim a
Šipka na klávesnici
Znovu připojte síťovou zástrčku
hůl
Klávesy cca 5 sec.
podržte a
pak obě tlačítka
pustit. Na displeji
zobrazí se displej
"FLA5".

jindra7
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 272
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jindra7

Dík, asi by na tom něco bylo, teď jsem s tím 15min experimentoval, zatím bez výsledku. Popis tlačítek z toho originálu připouští dost možností. Jdu zkoušet dál.

jiriks
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 124
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jindra7

Nápad výborný, našel jsem kvalitnější překlad orig návodu, ale bohužel se stále nedaří. Asi budu muset vyčkat doporučení dovozce.

jiriks
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 124
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jindra7

Nakonec to dobře dopadlo. Prodejce po zkontrolování udané vady přítroj vyměnil za jiný kus a předběžně ho navíc zkontroloval. Dnes jsem ho nainstaloval, ale nadšení ani ze strany nového majitele se ne a ne dostavit. Recenze - jednoduchá a rychlá instalace je pravdou pouze při potvrzení předprogramované konstelace A1 A3. Provedená změna v nastavení pro A1, A3 a HB ochromila i Fastscan A3 a tak instalace Skylinku probíhala manuálně s následujícím přesouváním programů. Moje zkušenost - nebrat!

jiriks
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 124
Odpověď v diskusním vlákně
 

jiriks

anebo se naučit německy a číst originální manuály i když zrovna Technistar6 neznám ale předpokládám, že prvotní instalace je stejně jednoduchá jako u všech ostatních technisatů

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra