Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Net radio ceceiver Yamah

Dobry den jiz treti den se trapim s internetovym radiem na recieveru Yamaha RXV 479
Ze dne na den pestaly radia jit tak jsem dal aktualizovat recever v nastaveni a nyni nelze rozchodit wifi na pristroji tudiz ani apka AV controller nejde diky za pomoc

HOFA
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Net radio ceceiver Yamah

Omlovam se za preklepy jedna se o reciever Yamaha pokud muzete nekdo prosim o opravu

HOFA
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Net radio ceceiver Yamah

A přes kabel ti to jede?Mám jiný typ receiveru,ovládání přes wifi nepoužívám,na to mám dálkáč.Doufám,že jsi prověřil i router,než si to začal resetovat(zbytečně).

Femr, to bylo natáčení..... dnes TBS 5925 na 105cm a SG2100, 85E - 30W,olomoucký kraj, W98, W2000, WXP, Vista,W7(64) na plátno 250cm.

Kamil_k4
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 3 838
Galerie: Kamil_k4
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mam Yamahu RX-V871, NET radio je funkční

Verze firmware je 2.6. Jak máš nastavenou síť?
(Tlačítko ON SCREEN, volba Setup-Network-IP Address)

lupo
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 66
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Net radio ceceiver Yamaha

Zkus změnit nastavení z DHCP na pevnou IP adresu, uložit, vypnout, zapnout a poté nastavit zpět DHCP.
Pokud to provozuješ s pevnou IP adresou, tak stejný postup, jen to změn napřed na DHCP a pak zpět na pevnou.

lupo
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 66
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Net radio ceceiver Yamah

Tak se s tím snažím opět něco udělat
ip adres mám DHCP ON.
Včera jsem dle manuálu dal na předním panelu reieveru tlačítko VPS zátoven s tlačítkem pover a nějakým způsobem mě naskočia na přístroji wifi,ovšem na druhou stranu přestala fungovat domácí wifi sít,takže jsem zase nemohl zapnout apku AV Controller,no a dnes už zase wifi na recieveru nejde a domácí sít taky ne,
Taj jsem z toho zofalej a neví si vůbec rady.

HOFA
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Net radio ceceiver Yamah

Nic pánové díky za možnou pomoc,ale už na to nemám nervy musím přivolat odbornou pomoc :):)

HOFA
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Net radio ceceiver Yamah

Problém hledej v domácí síti....kabelem jsi to zkoušel???????!!!!!

Femr, to bylo natáčení..... dnes TBS 5925 na 105cm a SG2100, 85E - 30W,olomoucký kraj, W98, W2000, WXP, Vista,W7(64) na plátno 250cm.

Kamil_k4
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 3 838
Galerie: Kamil_k4
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Net radio ceceiver Yamah

ne kabel nemám natežen asi to bud v té síti uvidíme

HOFA
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

net rádiá vypadli

na všetkých Yamahách cca. poobede 3.1.2019 a znovu nabehli 4.1.2019 tuším večer, niektoré receivery bolo nutné reštartovať, u niektorých napr. mikroveží nabehli net rádiá aj bez reštartu, momentálne sú net rádiá na Yamahách funkčné.
dokedy ale bude zaručená podpora aplikácie V-Tuner u Yamahy vedia asi len v Yamahe ...

satylu
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Net radio ceceiver Yamah

Ano a díky tomu to mám totálně ko ((((

HOFA
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Net radio ceceiver Yamaha

HOFA skus to spraviť ako piše lupo.Mňe na RX-V 679 yamahe včeraj nešiel net radio.Niekedy mi to roby Modem že ma nepusti a ukaže not connet.Ale pomože to vypnutie DHCP a potom vyp/zap receiver potom zap. zase zapnut DHCP a vyp/zap. receiver a mňe to potom naskočilo.

joki741
Registrace: 2/2017
Příspěvků: 71
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Net radio ceceiver Yamah

ano ještě to zkusím,ale včera jsem zkusil dle nějakýho návodu zmáčknot tlačítko wps zároven s tlačítkem pover a nějak tam wifi na recieveru naskočila,jenomže v ten momnent mě přestala jít domácí wifi sít,teda na pc jde internet jen na oststatních zařízeníchtelefo,tablet,tv, se nemůžu připojit k wifi,zoufalství.

HOFA
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Net radio ceceiver Yamah

Tak to ti može robiť sam router že začne tak blbnut že nepusti niektoré IP adresy aspoň mňe to tak robilo.Musel som vyp. router a zase zapnut.Mam modem Vdsl a potom mam router kde mam tuto yamahu a na tom druhom mi robí tieto problémy občas.Pomože večinov vyp/zap routra.Ale pozri aký rozostup Ip adries maž v routry.Ked maž nastavene prihlásenie IP počet len 10 tak sa to môže hádať ktorý zdroj IP sa pripojí skôr.Dokonca som musel dať výrobne nastavenie a všetko nastaviť od znovu a išlo to.

joki741
Registrace: 2/2017
Příspěvků: 71
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra