Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

ČT1-nový serial Komišař Topinka

Tak musím, přiznat po shlédnutí prvního dílu nového serialu,musím žasnout co česká televize je schopná vyrobit!!!vlastně natočit. Myslím že to bude nejhorší kriminální serial za posledních 40let!!!

pcword
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 564
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT1-nový serial Komišař Topinka

On ale nikdo netvrdí, že je to kriminální seriál.Má to být komediální seriál,a to se podle mě povedlo.

vencca3
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 50
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT1-nový serial Komišař Topinka

Bohudík to není kriminálka,ale krimikomedie,kriminálek už je tolik,že z nich jde hlava kolem,na Topinku tím pádem můžeme shazovat i své neduhy,a hlavně neduhy svého okolí,za mě 2-! :O

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 873
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT1-nový serial Komišař Topinka

kydsi to byla práce - válka - stávka..
dnes to je smrt - vražda - zabití...

Ivo SS2
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 322
Odpověď v diskusním vlákně
 

ČT1-nový seriál Komisař Topinka

Kriminálka, to snad ne, krimikomedie bohužel také ne.Přijde mu to jako x-tá nepovedená kopie komisaře Clouseaua z Růžového pantera. Rv

udalrik
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pcword jseš úplně mimo

Co na to říct? Viděl jsi předchozí díly? Říká ti něco ,,Doktor Martin"?

Digi Tv top platforma

satmana
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 1 698
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT1-nový serial Komišař Topinka

Souhlas, ale ten nový seriál MOST! co dávají v pondělí večer se jim fakt povedl R^
Je vtipný, úderný a bavil jsem se celou dobu.

Tohle hold na TV BARRANDOV nikdy neuvidíme.
Díky Bohu, že aspoň jednou za čas se něco podařených jako Most na ČT odvysílá.

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 153
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satmana

To je jen velmi slabý a chudý odvar doktora Martina Rv :((

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

R^ Pravda.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 512
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT1-nový serial Komišař Topinka

Za normálního ředitele ČT by se taková hovadina vůbec nenatočila. Tyhle novácké manýry, typu seriálu Helena mě, jako platícího koncesionáře, dost štvou, stejně jako vyhazování desítek milionů na podporu české kinematografie. Výsledkem jsou pitomosti jako třeba Instalatér z Tuchlovic a podobné perly.Potom samozřejmě nejsou peníze třeba na HD přenosáky pro moravská studia v Brně a Ostravě.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

Instalatér z Tuchlovic taky ušel.. :)

Vu+ Uno4KSE, VU+Duo2, OpenATV 6.4, Gibertini 150 cm, LNB inverto single black ultra / FreeSat by UPC Direct, Digi TV, DVB-T (CZ, SK, PL)

jonnyq
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT1-nový serial Komišař Topinka

Doktor Martin = UK scénář, Strážmistr Topinka = CZ scénář... :laughing:

Zemak
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 289
Odpověď v diskusním vlákně
 

@all

V původní anglické verzi je policista takový snaživý popleta,v české je naprostý d.e.b.i.l.
Rv

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT1-nový serial Komišař Topinka

Lehce komediální kriminálka, žádné potoky krve, mě nevadila, klidně se podívám i na druhý díl.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jonnyq

Každý má jiný vkus ale já si myslím, že humor Jakuba Koháka je jiného ražení, než bylo v tomhle filmu. Miluji jeho krátké, úsečné vše vystihující repliky, kterých tenhle scénář vůbec nevyužil, takže film byl rozvleklý a třičtvtě hodiny o ničem. To jsme ale odbočili a nechme tenhle film na pokoji.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

Konas

Film byl zpomalený,neb hlavní postava byla zpomalená,částečně retardovaná,tím to dotyční chtěli přiblížit,možná to každý chápeme jinak,pravdou je,že zpřízněné duše ČT mají vývar,nezpřízněné si nenamočí ani prstíček-a to mě štve! :O :lookaround:

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 873
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT1-nový serial Komišař Topinka

Mám rád i parodie nebo černý humor,ale ani to jsem v téhle jakoby kriminální taškařicí nenašel.
Za mě naprostý propadák. Jen jsem si až teď v programu ČT všiml , že tam dvakrát v týdnu běží sedmá řada původní verze Doktora Martina.

navi2
Registrace: 5/2017
Příspěvků: 230
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT1-nový serial Komišař Topinka

manželka to hned prepla...sama sa vyjadrila že česká tvorba je pre retardovaných

sasuke
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

Možná je to moje chyba, ale filmy tohoto ražení nutně musím srovnávat s filmem Utrpení mladého Boháčka. Te film měl příběh, tempo,zápletku, o výkonu hlavních protagonistů nemluvě.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT1-nový serial Komišař Topinka

- název ňák nesedí, jaký pak Komisař Topinka, když se to jmenuje Strážmistr Topinka
- dle https://www.csfd.cz/film/591682-strazmistr-topinka/komentare/ to je komedie, možná tak lehce detektivní, určitě to není kriminálka
- a dle mě je to o hodně lepší než ty nesmyslné Americké seriály

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
Odpověď v diskusním vlákně
 

Konas

to nezpochybňuji,je jiná rychlá doba,komedie i filmy včetně herců se devalvují rychleji než měna,viz pohádka štědrého večera-bohužel! :lookaround:

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 873
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

Doba je taková, že nejsou pořádné scénáře. Světově proslulých režisérů už tady výrazně ubylo, téměř na nulu, takže naprostá většina českých filmů je bída bídoucí. Asi jsme zhýčkaní ještě nedávnou minulostí a nastupující generace nic moc, nebo se to minimum schopných k ničemu nedostane.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

Světových režisérů je hodně, ale nebudou dělat práci za levno. Pokud chce být ČT světova a ne pouze provinční televizí která ve své podstatě míří pouze na české diváky, tak musí vytáhnout z pokladny mnohem více peněz a investovat. Tak, jako to dříve dělala ČST. ČST byla mnohem odvážnější a více investovala do mezinárodních projektů které se i zapsaly do historie světové televizní tvorby. Naopak ČT má programovou skladbu která není vůbec kompatibilní s dnešní dobou a s dnešní generací. Taky proto ji sledují především starší diváci. Podle mně by se ČT měla změnit od základu.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT1-nový serial Komišař Topinka

Peníze vytáhnout z kapes koncesionářů není až takový problém, ale chtěl bych vidět to zefektivnění ČT. Kolik lidí by do toho kecalo, a jaký paskvil by vznikl. Ty pokusy už tu byly, ale vše se obloukem vrátilo do starých kolejí.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

napr. Pan Tau...Na výrobě seriálu v letech 1970 až 1978 se kromě Československé televize CST podílely i německé televize WDR a MDR.
Snad sa CT noveho projektu Pan Tau nezriekne.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

No nejenom Pan Tau, ale Cirkus Humberto, Arabela, Dobrodružství kriminalistiky, Frankensteinova teta (dokonce s mezinárodním obsazením), Návštěvníci (dodnes jsou Návštěvníci populární třeba ve Francii) aa mnoho dalších. Ale vězte, že zadarmo se tyto seriály netočily. Stály i já tu dobu hodně peněz. A vyplatilo se.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 40
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra