Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Televizni vysilani NEMA budoucnost!

Rekl jsem si, ze po tomto zdrazeni Skylinku definitivne koncim. Televizní vysilani NEMA BUDOUCNOST! Opakovani poradu, filmy prerusene ctyrikrat reklamou, zdražování.

Tak k cemu tohle?

Buduoucnost je v tom, ze si clovek sam vybere, co chce sledovat, a ne co mu diktuji programovi reditele. NEJSME V ROCE 1992!!! Ani reklamy uz vam nemusime žrát!

Ja davam televizi vale. Zvlast, kdyz vsechno, co v ni davaji, si muzu pustit na netu a pretahnout easy do tv. Takze bye. Jen si zdrazujte. Ovce vam to zaplati, ale rozumnym lidem uz mozky vymyvat nebudete. Neni rok 1992!

Na zaver citace od jednoho uzivatele, kteremu davam definitivně za pravdu.

mamk24.01.2019, 19:39 Nahlásit tento příspěvek jako nevhodný Nahlásit
Skylink žije díky starší generaci a z důchodců, kteří už ani neví, za co všechno platí. Je to skupina lidí, kteří se bojí jakékoliv změny v životě a nebo jsou líní s tím aktivně něco dělat. Koupí si lahváče nebo víno, nějaký mlsání a koukají na bednu a nějaký serpo neřeší. Tohoto principu využívá i Česká spořitelna se svými poplatky za vedení účtu.
Problém bude v budoucnosti s mladou generací a sice, jak a čím je oslovit, aby si ten satelit platili. :O

MK25
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 303
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 69
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

Problém bude v budoucnosti s mladou generací a sice, jak a čím je oslovit, aby si ten satelit platili. :O
Tak je to ale se vším co starší generace zajímá tak mladší určitě ne.

Digi Tv top platforma

satmana
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 1 698
Odpověď v diskusním vlákně
 

@looklook

Jaké korporace máš na mysli?
Já nepsal, že to platí obecně. Já psal o poskytovatelích mediálního obsahu. Ty prostě MUSÍ v Lxmb odvést daň v sazbě podle místa poskytování služby a takto vybraná daň je do příslušného státu přeposlána.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

Poldo

Tohle přirovnání nemám rád, je opravdu scestné, to je to jedno pivko a krabička za elektřinu, za plyn, za vodu, v obchodě se člověk nestačí divit /za máslo 69 korun/, jak ceny rostou a najednou zjištuji, že jsem celou výplatu /podle Tvojeho přirovnání/ prochlastal a prokouřil a to nekouřím a nechlastám. Takže přestan pořád s tou krabičkou a jedním pivem, je to silně zavádějící...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 084
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

satmana@ Proč by s tím měl být problém? Je zcela běžný, že v mládí má člověk úplně jiný zájmy, než je TV a bylo tomu tak od nepaměti. V dětství se člověk dívá na pohádky, pak má má období, kdy radši chodí za opačným pohlavím (někdo i za stejným pravda), vysedává v hospodách, jezdí na čundry atd. Pak stárne, má rodinu a svoje děti a k té TV se zase vrací. Normální vývoj, nic divnýho :8)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

tukan@ Zdražuje se všechno a zároveň stoupá jak mzda, tak důchody, tak sociální dávky. A nikdo neřeší ani tebou zmiňovaný máslo, natož vodu, plyn, elektriku nebo třeba to, kolik měsíčně nasype do internetu a mobilního volání (abych tedy nepoužíval jenom příměr s cigárama a chlastem, byť bych klidně mohl, protože se stačí podívat na spotřebu v ČR). Ale Skylink jak zdraží, tak i když lze využít SIPO nebo Inkaso z účtu a mít stále původní cenu, tak se hned vynoří roj trollů a budou blábolit a blábolit do úmoru těla, jak je to špatně. Asi mají nějaký mindrák nebo co...

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

To poldas

Uz vidim jak ty si platis full nabidku mesicne tak sklidni hormon nekdo chce nekdo ne nekdo jiny de druhou cestou .kolik ti plati za tu maskaradu co tu neustale predvadis jako zastupce skylinku?ja zapomel ty to mas gratis za ty reci porad dokola.

Dexerwave
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 565
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

Proč bych si měl platit plnou nabídku, hochu? Stačí mně SMART a dřív i MINI. A pokud jsem s nějakou službou spokojen, tak nemám důvod se chovat jako hňup a pomlouvat ji jenom proto, abych byl v očích nějakých zakomplexovaných trollů IN :8)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:Televizní vysílání nemá budoucnost!

Ale má!!!Čtu pravidelně,ale nepíšu, nemám potřebu, ale toto mně zaujalo. My hoši co spolu mluvíme a plaveme již "osmý" bazén si říkáme, že bez telky by to bylo mrtvé. V kabelovce máme 8x sport, ale jsem fanda satelitu, miluji 3SAT, Arte a ještě pár jiných, na Peterku a Soukupa mi to časově moc nevychází. Zdar telce!!!

viktorin
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

televizni vysilani samozrejme ma budoucnost-akorat to bude vsechno na jednom zobrazovaci-internet,tv vysilani,archiv,apod.
a televizni vysilani pouze live-zpravodajstvi,sport,kultura,let na mars

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

to JanHora

Správně jsi odhalil chybu v názvu. Jde o kina CineStar. Po republice je jich celá síť. Obraz mají slabší, než v mém obýváku.

Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.

samorost
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 372
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

Já jsem již dospěl tak daleko, že tu bednu skoro nepuštím. Raději si čtu a poslouchám rozhlas.

DVB-S/S2 ( E-85 /28,5/23,5/19,2/13/ ), DVB-T/T2 ( Žižkov,Ládví,Cukrák,Černá hora,Buková hora, Ještěd, Jablonec,Sněžné jámy (PL),

pigfucker
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 554
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Tak předně toto tvrzení není namířeno proti Skylinku, každý si může zvolit takovou daňovou optimalizaci, která je pro něj nejvýhodnější a kterou mu umožňuje zákon. Dokud nebude globálně dohodnuta podmínka, že jakýkoliv podnikající subjekt na území nějakého státu bude v tomto nucen zřídit si i svoji pobočku a v tomto i odvádět daně, tak se nic nezmění a námi utracené peníze budou neustále odtékat mimo tento stát :O (viz.TV, tel. operátoři,banky,energie apod.)

looklook
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

Konečně kvalitní diskuze R^

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 153
Odpověď v diskusním vlákně
 

@samorost

Slabší obraz... Zvláštní příměr. Co je ale pravdou, tak bohužel stále převládají projektory s 2K nativním rozlišením DLP čipu, kterážto poskytuje nízký kontrast max 2000:1 a omezenym barevným gamutem.

JanHora
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

MK25

píš len jedným jazykom a nie tromi naraz.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oneeeee

Píšu z telefonu. A je mi vsechno jedno. Tohle neni maturita. A ja z ni mel za 1. A az nekdo tento fskt bude napdat, tak mam pro vas vzkaz: ja to vysvedceni mam doma, vim, co tam je. Doufam, ze Kvitova zitra dostane

MK25
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 303
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oneeeee

Mysleno samozrejme z češtiny za 1.

MK25
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 303
Odpověď v diskusním vlákně
 

MK25

Utekla ti žena?
Chcípnul ti pes?
Nebo už to máš od narození?

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

Co by s tebou taky dělala, chudáku...:)

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

MK25@ Tvůj zjevný problém je, že si Skylink nepředplácíš. Protože kdyby ano, pak si na každé Faktuře - daňovém dokladu (ke stažení v zákaznické zóně v Historii objednávek) můžeš přečíst, že je tam sazba DPH 21%. A tuto sazbu zde musí Dodavatel, tedy M7 Group S.A., také odvést do státní kasy.
A jenom pro úplnost - je také spousta českých firem, které mají sídlo v ČR a podnikají v cizině. A taky se tomu nikdo nediví jak jo-jo. Prostě žijeme v EU a toto je naprosto běžná situace.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Neber to doslovne, ja to myslel hlavne skrz tenisty.

MK25
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 303
Odpověď v diskusním vlákně
 

Poldo

Ale těch 21% platíme my, spotřebitelé, to se jim to odevzdává do státní kasy...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 084
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

tukan@ Ano, jsi přímo geniální. Ale totéž se dá napsat prakticky o všech službách a zboží (vyjma těch se sníženou sazbou) a světe div se (nebo spíš tukane div se), tak fimy mají povinnost být plátcem DPH při obratu nad 1 mil. Kč (takže M7 musí být plátcem ať chce nebo ne).

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

MK25 už i Parabola má svého Soukupa.

hrnek
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 215
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Televizni vysilani NEMA budoucnost!

Mám dotaz,už jste dostal někdo příjmový doklad za zaplacení SERPO ,kde je vyčísleno DPH?Já to nevím,neb to platím semo-tamo ,bez papíru.V účetnictví (a zejména těch zahraničních sídel),se nevyznám.Když bylo SERPO 1198,-Kč ,tak bez DPH :laughing: to bude asi 990,-Kč.

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 69
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra