Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

O2 tv Sport pack

Zdravím všechny, poprosím o radu jde o2 sport pack sledovat také na stb nebou pouze v prohlížeči na pc? Pokud ano potřebuji jen ten jejích stb za ty dva tisíce jak nabízejí?
Díky ze reakce

Petrmuz92
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 312
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 116
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

možná že je to slovenský investor jen pro Digi SK,uvidíme...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 tv Sport pack

už dva měsíce neplatím za O2TV Sport Pack, ale stále mí 2TV Sport Pack jde jak na PC tak v Archivu cz-sk, to je ňáké divné?

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fpsfps

Tak se s tim hlavne vsude chlub :-)

HB1423
Registrace: 1/2019
Příspěvků: 79
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fpsfps

Neboj je tam anomálie , i že to jde na více zařízeních než má......příští týden už to promo skončí.....

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

Možná se pletu,ale nyní to jde na více zařízeních i těm kteří mají internet od O2?Nebo jenom těm co mají int.od jiného poskytovatele. ;) Ta větička v ceníku O2 o sledování v daný okamžik pouze na jednom zařízení je tam samozřejmě stále,takže mě napadá tahle možnost. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 371
Odpověď v diskusním vlákně
 

O2 tv Sport pack

Naštěstí lze sehnat všechny O2 sportovní kanály (plus Digi Sporty 1-4 HD + Orange Sport SK HD v jednom playlistu) neoficiální cestou, třebaže cena není zrovna lidovka....

HB1423
Registrace: 1/2019
Příspěvků: 79
Odpověď v diskusním vlákně
 

HB1423 alias Milan33

Milane33 ty takovej podnikatel zaměstnanci 30 000 platy a ty jako šef musíš schánět programy neoficiální cestou..aby jsi ušetřil.
Někde je chyba... ;)

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pat

Zkus se naučit spisovný Český jazyk, potom Tě možná budou lidé brát za něco jiného, než laciný póvl... možná....

HB1423
Registrace: 1/2019
Příspěvků: 79
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Tak za sebe můžu říct,že na internetu od UPC jede O2 Sport pack na vícero zařízeních současně.I když na tv Samsung s OS Tizen nejede v prohlížeči zvuk,jinde (PC,mobil,tablet) všechno O.K. Jak je to při použití internetu od O2 musí odpovědět ten,kdo jej má.

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jerzy

Právě proto jsem se dovolil zeptat.Já mám taktéž internet od UPC 150 mega a jde to umě taktéž na STB+PC normálně.Takže jsem se dotázal,zda je tomu tak i u připojení od o2. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 371
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Jasně.Jenže nikdo s netem od O2 asi nemá potřebu to zkoušet současně na dalších zařízeních.Podle (ne)ohlasu to tak vypadá... :)

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 tv Sport pack

Sportik: chromecast mi přišel praktičtější než stb. nechtěl jsem mít další krabici pod tv s dalším dálkáčem.

pejvl2
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 tv Sport pack

Byl jsem v prodejně a chtěl jsem koupit tu jejich krabičku za 2 tis. (dokonce ;) ), ale tam mi vysvětlili, že to nejde, jen do ntb, tabletu, mobilu, pc přes jejich aplikaci. Takže mi to neprodali. Tak teď nevím. Televize je sice chytrá (Hisense, má nějaký OS, ale nedá se tam ta aplikace nainstalovat). Jak to tedy vlastně je? Mám nějakou možnost to do TV pustit? Tu jejich pikslu klidně koupím. díky

sundsval
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 3
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 tv Sport pack

Vážení, po přečtení tohoto vlákna jsem nabyl dojmu, že přes setobox o2 lze do televize pustit ten o2 sport tv pack (200kč/měsíc)....to patří na začátek toho předchozího příspěvku, nějak se to neuložilo

sundsval
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 3
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sundsval

A co takhle si receiver pronajmout.

JanHora
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanHora

Receiver (setobox?) lze pronajmout, ale s jejich nabídkou 400kč/měsíc (nemám jiný jejich produkt, abych dostal 100kč slevu). Pro o2 tv sport pack to nejde pronajmout.

sundsval
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 3
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 116
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra