Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Jakou aplikací nahradit Samsung Allshare ?

Dobrý den. Neví zde náhodou někdo, čím bych mohl nahradit aplikaci Samsung Allshare ? Mám televizi Samsung UE 32D 5500 ( má HDMI ), kde v USB je samsung přijímač pro Wifi. Mám WIN10. Aplikaci Samsung Allshare v PC ( stolní ) používám na přehrávání videí na TV či k přenosu fotek na TV Samsung. Aplikace mi fungovala na 100% ve WIN8, ale pro Win10 jsou problémy ve sdílení videí a podobně. Tak zjišťuji čím bych tuto aplikaci mohl nahradit. Delší dobu toto zjišťuji, zatím bez výsledku. Třeba zde má někdo s tím již nějaké zkušenosti. Předem děkuji za případné rady či nápady.
uživatel
Míša503
Registrace: 7/2012
Odpověď v diskusním vlákně

RE: Jakou aplikací nahradit Samsung Allshare ?

win 8 i 10 umi pracovat s DLNA uplne korektne bez pomucek tretich stran. mam samsung BD prehravac a funguje OK

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.2, T-90 5W-42E
uživatel
bublajs
Registrace: 9/2006

@bublajs

Všechno jsem odinstaloval (Samsung Allshare) a znovu nainstaloval a všechno funguje jako před lety-skvěle.

Asi byl problém v tom, že se změnil WIN8 na WIN10. Novou instalací Samsung Allshare se vše napravilo ve WIN10.

Děkuji za nápady a různé rady.
uživatel
Míša503

RE: Jakou aplikací nahradit Samsung Allshare ?

vubec tuhle aplikaci nepouzivam. me to funguje podle vsech predstav a moznosti i bez ni uz od dob w8. w10 po upg z w8 taktez bez problemu a cista w10 taky. android ze svy cistoty i necistoty to taky zvlada.
otevru v pruzkumniku slozku na sitovym disku a dam pravym vysilat tam a tam. jde ti to ? to neni funkce allshare ale win. podle me tu apku od samsungu na nic nepotrebujes. ja ji taky nepotrebuju. w10home

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.2, T-90 5W-42E
uživatel
bublajs
Registrace: 9/2006

@bublajs

mám obyčejný telefon-tlačítkový.
...otevřu v pruzkumniku slozku na sitovym disku a dam pravym vysilat tam a tam. jde ti to ?
Dal jsem vysílat na zařízení - TV se mi v okénku sice ukáže - ale píše mi to :
Neočekávaná chyba zařízení. Proč mi toto píše ?

Ale zní to zajímavě a chtěl bych to také vyzkoušet, určitě by to bylo snadnější na přehrávání videa do TV než přes Allshare-musí se složitě nejdříve nastavit.
uživatel
Míša503

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra