Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Android Oreo TV

Nedávno tu proběhla diskuze o nové, nyní pozastavené, aktualizaci Androidu v SONY TV. https://www.parabola.cz/forum/topic-97526/ Náhodou jsem narazil na zajímavost na jednom PC fóru. Android Oreo TV prý nevidí externí disky formátu NTFS ale pouze FAT32. Tohle by mohlo u adminů projít: https://www.zive.cz/poradna/android-tv/sc-20-cq-653417/default.aspx?consultanswers=1#3801598

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

Android Oreo TV - SONY

Ano, já takový problém mám. Použivám externí HDD k přehrávání filmů a myslel jsem , že mě odešel HDD ,ale stejný problém jsem měl i u druhého HDD.

MartinSor
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinSor

Nefunguje to ani na formát exFat? Android vychází z linuxu, možná by skousnul ext3 (ext4), linux mám na externím disku. Nezkoušel to někdo? Pro jistotu jsem vypnul automatické aktualizace a až je obnoví, vznesu pár dotazů na podporu Sony. V zásadě můžu jet 25GB soubory z PC do TV přes DLNA, ale tohle tedy mě zaskočilo. Experimentovat s tím ale zatím nebudu.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

Re..

No já zatím jedu stream Cinema na KODI a budu čekat a snad udělají rychle nějakou aktualizaci. Jsem osobně jablíčkář, takže jsem nesl těžce když jsem kupoval SONY TV z Androidem :-)

MartinSor
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinSor

No MacOS asi v TV nikdy nebude, ten exFat umí. Je aby se nám, Soňákům, majitelé Samsungů s Tizenem brutálně nepošklebovali. :(

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

No snad se to brzo vyřeší...já jsem jinak se Sony nadmíru spokojen. Nejedu sice v OLED, ale mám KD-70XF8305 a když jsem ji srovnával obrazově se Samsungem ve stejné třídě tak SONY displej super...

MartinSor
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinSor

Já to neporovnával, já měl jasno už dávno, jen jsem čekal až spadne cena KD-43XD8305 z nesmyslné ceny 32000Kč na konečných 22222Kč.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra