Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: LCD, plazmy, CRT...

televize Finlux

Mají některé 100 Hz panely ? Díky za info. :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 88
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: televize Finlux

A co všechno dělá pro lidi a ostatní ne ? Díky za info. ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Finlux tu nikto "nepoplival". Proste je to len bežný tuctový TV, síce s príjemným jednoduchým ovládaním a s pomerne dosť funkciami, ale určený skôr pre diváka, ktorý si nekladie na obraz vysoké nároky. Ani jeho najvyšší model Finlux 75FUE8560 za 1400 € nemá 100 Hz panel. Ešteže má aspoň Direct podsvietenie.
No a k tomu "já ... u tv koukám na obraz,co se píše mě nezajímá" je skutočne ťažko niečo dodať.
Nechce sa mi ale veriť, že by si pri kupovaní novej TV obehal obchody, aby si na vlastné oči videl obraz na všetkých dostupných TV vybranej uhlopriečky bez ohľadu na zobrazovaciu frekvenciu, druh podsvietenia, atď., atď. To si určite nemyslel vážne, že pred kúpou novej TV sa riadiš svojim "co se píše mě nezajímá". Ako by si si mohol potom vychutnať ten najkvalitnejší obraz z Tvojho perfektného Medialink-u.
Pevne verím, že to @Tomik535 s tým "Ale pokud máš oči třeba jak pírpéťa, tak to stejně nepoznáš. Jsou prostě nej a basta. Takový osmý div světa prostě. Nebo devátý, hned za komunismem :-)" predsa len trochu zveličil.

P.S. Ani u toho "hifi" nie je jedno, na akej "hifi" zostave to počúvaš. Norma DIN 45 500 určovala len spodnú hranicu parametrov pre výrobky označené ako HiFi. Takže aj medzi HiFi zostavami boli pomerne dosť veľké kvalitatívne rozdiely.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: televize Finlux

televizí jsem prodal stovky různých značek přímo u zákazníků a vím jak se chová,jak ukazuje,co umí a co ne,tak mám slušné srovnání a kdybych potřeboval koupit tv pro sebe,tak v každém okamžiku svojí doby bych věděl,co si koupím,koukat na vyladěný demo snímky v prodejně fakt nemusím,hifi taky nekupuji každý den a to co bych chtěl už žádná prodejna nemá,spíš se jedná o modely z 90tých let,mp3 mě nezajímá,bluetooh taky ne v hifi,céda už skoro taky ne spíš vinyly a technika pro tento účel je pro mě nejlepší právě z 90ś

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: televize Finlux

hifi tiez pomaly zakapalo, teraz nemyslim super drahe komponenty ale kolko vyrobcov vezi uz nevyraba .... cela blba globalizacia vsetko nici .. Rv

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

no třeba ten společný seznam,jednoduché velké DO pro starší,bezchybná aplikace skylink live a v neposlední řadě příznivá cena,toto nenabízí kdejaká hvězdná značka pro 90% běžné populace,která ani netuší rozdíl v panelech když donedávna měli setopbox propojený scartem

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

věž jsem nikdy za hifi nepovažoval,takové hraní do dětskýho pokoje,nebo pod pergolu ano

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

ale super hifi si za pár kaček dnes sestavíš z komponentů doby poctivé,co stálo 30000 dnes pořídíš za hubičku a je toho jak sr.a.ček

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: televize Finlux

@pierrepetr 29.02.2020, 22:12.53:
"televizí jsem prodal stovky různých značek přímo u zákazníků a vím jak se chová,jak ukazuje,co umí a co ne,tak mám slušné srovnání...".
@drobeček 18.02.2020, 14:29.17 televize Finlux:
"Mají některé 100 Hz panely ? Díky za info."
@pierrepetr 19.02.2020, 01:53.04:
"určitě,jen nevím,které modely,už jsem to tady někomu zjistoval..."

?????????????

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

proč spamuješ??,tohle snad všichni zvládnou přečíst a nemá to žádný přínos,ani kritiku,napiš občas něco za sebe

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Nevím tedy jaký podstatný rozdíl je v propojení STB scartem a HDMI, snad jen v tom, že to HDMI je menší. Já ať to propojím tak, nebo tak, tak výsledek je stejný.

sateliťák
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 081
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: televize Finlux

A které modely tedy mají určitě panely 100 Hz ? :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sateliťák

Pokud to nepoznáš, tak je někde chyba... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sateliťák

když to nevidíš,neřeš,tady jedem 50hz a 100hz a 600hz

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

ještě jsem to teď nezjištoval,tak nemohu přesně,ale před časem jsem to někomu psal,vydrž,pokud nezměnili panely zjistím u výrobce

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Díky, už se těším na info, snad nezměnili ty panely... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

kdybych to tady našel,někomu jsem to už psal

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Já jsem tady nic nenašel, ale možná jsem špatně hledal... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

ono to letí,možná 2-3 roky z5

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

pokud nezapomenu,zítra zkusím zjistit

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

pierrepetr: 01.03.2020, 21:43.00
"proč spamuješ??,tohle snad všichni zvládnou přečíst a nemá to žádný přínos,ani kritiku,..."
Vieš, keď sa to takto pekne zoradí, tak to má výraznú výpovednú hodnotu. Keď to je roztrúsené pomedzi iné príspevky, tak sa môže viacerým čitateľom stratiť kontinuita a potom sa dá niekomu ľahšie lavírovať.
A okrem toho to bola aj kritika!

Tiež sa už teším na info, ktoré TV Finlux k nám dovážané (okrem starých CRT, keď Finlux bol ešte Finlux a nie Vestel) majú, prípadne mali 100 Hz panely.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sateliťák

"Nevím tedy jaký podstatný rozdíl je v propojení STB scartem a HDMI, snad jen v tom, že to HDMI je menší. Já ať to propojím tak, nebo tak, tak výsledek je stejný."

Je mi fakt ľúto, že máš takú veľkú vadu zraku.
Ak náhodou nie, určite bude problém len v hlave.
Ale vysvetlím Ti to, aby si nepovedal. Cez SCART neprenesieš HD rozlíšenie, pretože je to analógové rozhranie. HDMI (High-Definition Multimedia Interface) je digitálne rozhranie, ktoré prenáša video a audio obsah vo vysokom rozlíšení zo zdrojového do zobrazovacieho zariadenia.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

Neboj, dnes se to dozvíme, jsem optimista... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

já se taky těším na nové informace,uvidíme

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

dnes ne,nebyl čas,uvidíme zítra

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 004
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: televize Finlux

Tak dnes to snad klapne... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 88
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra