DVB-T v celé Francii do roku 2006
| redakce | tiskRenaud Donnedieu de Vabres, francouzský ministr kultury, potvrdil, že do konce roku 2006 bude celá Francie pokrytá signálem digitálních terestrických multiplexů v rámci DVB-T, tedy jak se říká ve Francii télévision numérique terrestre čili zkráceně TNT.
Podle francouzského ministra kultury bude celá Francie v průběhu 18 měsíců pokrytá signálem digitální terestrické televize.
zdroj: AP
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Muž z Hongkongu
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (103)
20:10 Strážmistr Topinka (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy pri Pont d'Arc
20:10 Camargue: Divoký raj (2/2)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko