Den dětí s Minimaxem
| redakce | tisk
Milé děti!
Zveme Vás ve středu 1. června na Den dětí s Minimaxem do Karlínského Spektra v Praze. Pestrý program začíná ve 13 hodin. Během dne vystoupí s historickým tancem skupiny Trn v oku a Octavius, zahraje nám skupina Dubia Fortuna a přijde nám předvést své umění kejklíř Lukáš Vláčil.
Po celý čas budou probíhat různé soutěže, ve kterých můžete poměřit svoje dovednosti s jinými dětmi a vyhrát mnoho krásných cen. Dále tu najdete i nafukovací hrad, ve kterém si můžete dle libosti zaskotačit. Prostě čeká vás den plný her a zábavy.
Těšíme se na Vás v Karlínském Spektru 1. června!
Program:
13:00 slavnostní zahájení pohádkou (chůdaři Mimotaurus)
14:00 program na stanovištích v parku před DDM. Soutěže a hry v běhu na koštěti, skákání v pytli, skládání puzzle, kvízové otázky, omalovánky, malování, kreslení, házení věnečků na meč, zpěv, přednes.
+skákací hrad
14:30 skupina dobové hudby Dubia Fortuna
14:50 skupina historicko-scénického tance Trn v oku
15:05 skupina historického tance Octavius
15:15 kejklíř Lukáš Vláčil
16:00 diskotéka v klubu Podsklepeno a slosování o hlavní ceny
zdroj: Minimax
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:15 MOST! (2/8)
20:00 Montmartre (1/8)
20:20 Případy mimořádné Marty (2)
20:15 Zloba: Královna černé magie
20:10 Když Burian prášil
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (6/9)
21:55 Spýtaj sa, kto to bol Giovanni Falcone
20:30 Kukučka (10)
20:20 U nás doma (4)