CryptoBox 800 UHD

Sky Deutschland chystá 4 nové filmové kanály

| redakce | tisk

Čtyři zcela nové filmové kanály připravuje operátor placené televize Sky Deutschland. Stanice s názvy Sky Comedy, Sky Crime, Sky Nature a Sky Documentaries spustí během následujících 18 měsíců.

"Během 18ti měsíců uvede Sky čtyři nové stanice, které každý rok přidají k naší nabídce zábavy více než 2 tisíce hodin dalšího obsahu. To odpovídá našemu cíli, abychom zákazníkům neustále nabízeli nejoblíbenější obsah kdekoliv a kdykoliv chtějí, ať už je to lineární vysílání nebo služba na vyžádání," uvedla k tomu viceprezidentka obsahu Elke Walthelm.

Sky Deutschland chystá 4 nové filmové kanály
▲ Sky Deutschland chystá 4 nové filmové kanály

Sky Crime bude domovem světově uznávaných mezinárodních programů True Crime. Diváci se mohou těšit na nahlédnutí do případů notoricky známých sériových vrahů a bezesných nocí.

Sky Nature přinese dokumentární filmy o přírodě a zvířatech z celého světa, dále pořady o zkoumání krásy a zázraků přírody.

Sky Comedy představí nejoblíbenější místní a mezinárodní komediální seriály.

Sky Documentaries nabídne divákům skutečné příběhy nejlepších světových filmařů a vlastní produkce Sky. Půjde o kombinaci celovečerních dokumentárních filmů a seriálů, které jsou výzvou, provokují a pobaví. Vysílatel bude pokrývat širokou škálu témat z oblasti sportu, historie a biografie.