CryptoBox 800 UHD

Discovery zůstane na platformách Sky

| redakce | tisk

Programy americké skupiny Discovery zůstanou na placených službách Sky ve Velké Británii a Irsku, Německu a Rakousku. Sky a Discovery se dohodly na novém dlouhodobé a mnohostranné spolupráci.

Díky tomu bude portfolio zábavních kanálů Discovery, včetně hlavního programu Discovery Channel, nadále dostupné na platformách Sky ve Spojeném království a na platformách Sky Deutschland v Německu a Rakousku.

Discovery Channel bude také k dispozici na platformě NOW TV ve Velké Británii a Sky Ticket v Německu.

Dohoda zahrnuje distribuci lineárních programů, videa na požádání a rozšíření reklamní spolupráce.

Discovery zůstane na platformách Sky
▲ Discovery zůstane na platformách Sky

Víceletá dohoda poprvé zahrnuje také nelineární značky Discovery ve Velké Británii a Irsku. Sky bude distribučním partnerem pro stávající streamovací služby Discovery přímo k zákazníkům jako MotorTrend a novým produktům z budoucí nabídky Discovery.

Sky Q a Eurosport společně nabídnou ve Velké Británii a Irsku odložené olympijské hry 2021 a dočasné UHD a HD kanály věnované specifickým sportům a událostem.

Sky Media rozšířila smlouvu s Discovery ohledně prodeje reklamy ve Velké Británii a Irsku a zároveň vytvořila nové příležitosti pro inzerenty ve VOD obsahu přes AdSmart. Služby Sky Media oslovují 95% britské populace a zahrnují všechny kanály Sky a prodávají také reklamu pro řadu renomované vysílatele a kanály, včetně Channel 5, Viacom a Discovery.