Quantcast

M7 Deutschland uzavřel dalších 6 smluv

| redakce | tisk

Německý provozovatel platformy M7 Deutschland uzavřel v první polovině roku 2020 distribuční smlouvy se šesti novými provozovateli sítí. Dohody umožňují poskytovatelům dodávat zákazníkům německé a mezinárodní televizní programy.

Novými partnery jsou Stadtwerke Neustrelitz, Stadtwerke Unna, Emden Digital, Rapidata and Cable 4 z Německa a také SenseLan ze Švýcarska.

M7 Deutschland uzavřel dalších 6 smluv
▲ M7 Deutschland uzavřel dalších 6 smluv

Díky licenčnímu portfoliu M7 pro distribuci televizních programů v kabelových sítích (DVB-C) a IPTV platformách, mohou provozovatelé sítí poskytovat nabídku bezplatných stanic a balíčků placené televize a zvyšovat věrnost zákazníků a oslovovat nové cílové skupiny.

M7 je v pokročilém vyjednávání s dalšími provozovateli sítí.

Vedle operátorů sítí rozšiřuje M7 Deutschland i programovou nabídku. Nedávno společnost uzavřela dohodu se společností ProSiebenSat.1, která vedle stávajících programů nově dodává i stanice Sat.1 Gold HD, kabel eins doku HD, Sat.1 Emotions a kabel eins Classics.

Distribuční linka programů M7 Deutschland se nachází na satelitu Eutelsat 9B. Vysílání je zakódováno systémy Videoguard a Conax a slouží jen pro operátory televizních služeb.

zdroj: BroadbandTVnews





Reklama




Vybrané články