CryptoBox 800 UHD

M7 Group: Travelxp a Love Nature v Maďarsku a Rumunsku

| redakce | tisk | názory

Dva placené dokumentární kanály Travelxp a Love Nature se oficiálně vysílají na dalších trzích lucemburského mediálního operátora M7 Group (Canal+ Luxembourg). Společnost uzavřela dohody a majitelem přírodopisného kanálu Love Nature a cestovatelským programem Travelxp ohledně rozšíření distribuce do Maďarska a Rumunska.

Oba programy jsou k dispozici 24 hodiny denně 7 dní v týdnu v HD i SD rozlišení na platformách M7 Group - Direct One (Maďarsko) a Focus Sat (Rumunsko) na satelitním systému Thor (0,8°W).

Tématické stanice Travelxp a Love Nature jsou již poskytovány na dalších trzích M7 Group - v Beneluxu (Canal Digitaal a Online.nl a TV Vlaanderen) a v České republice a na Slovensku (Skylink, freeSAT).

Vedle tohoto společnost M7 Platform Services poskytuje oběma kanálům satelitní služby pro distribuci programů v Evropě na satelitu Astra 3B (23,5°E).

V rámci nové dohody se společností Travelxp byl obnoven kontrakt pro šíření na platformách M7 Group v zemích Beneluxu a ve střední Evropě. Znamená to, že program Travelxp bude i nadále dostupný zákazníkům platformy Skylink.

Stanice Love Nature přináší dokumentární filmy o divoké zvěři a přírodě. Divákům poskytuje silné příběhy o světě přírody, které napomáhají hlubšímu porozumění planetě, kterou nazýváme domovem, a jejímu propojení. Stanice se vysílá ve více než 135 zemích.

Travelxp nabízí prémiové pořady z oblasti cestování a životního stylu s originálními relacemi z více než 55 zemí. Diváci mohou prostřednictvím televizní obrazovky poznat destinace, životní styl, jídlo, kulturu a mnoho dalšího.

názory čtenářů