Quantcast

Prima zůstane v O2 TV

| redakce | tisk

Programy televizní skupiny Prima budou moci i nadále sledovat zákazníci internetové televize O2 TV. Společnost FTV Prima se dohodla na nových podmínkách spolupráce se společností O2 Czech Republic, provozovatelem IPTV a OTT platformy O2 TV.

Uživatelé služby O2 TV mohou nadále sledovat všechny pořady na osmi dosavadních kanálech Primy (Prima, CNN Prima NEWS, Prima COOL, Prima MAX, Prima KRIMI, Prima LOVE, Prima ZOOM, Prima STAR), k nimž zanedlouho přibude i nový kanál Prima SHOW.

O2 TV do 1.6.2022 musí připravit řešení sledování reklamních bloků v rámci zpětného zhlédnutí.

Režie CNN Prima News (foto: FTV Prima)
▲ Režie CNN Prima News (foto: FTV Prima)

"Naším cílem vždy byli a budou spokojení diváci. Proto jsme rádi, že se nám podařilo domluvit na nových podmínkách spolupráce se společností O2 Czech Republic, a to zpětně s platností od 1. ledna 2022. Diváci tak mohou v O2 TV nadále sledovat oblíbené pořady skupiny Prima - nejen v živém vysílání, ale také zpětně ze záznamu," uvádí Vladimír Pořízek, komerční ředitel skupiny Prima.

Komerční ředitel O2 Czech Republic, Richard Siebenstich, k tomu doplňuje "Díky oboustranné dohodě budou moci naši zákazníci i nadále sledovat v rámci O2 TV všechny kanály Skupiny Prima. Tím to pro nás ale zdaleka nekončí, je to jen začátek. V následujících měsících nás totiž čeká nelehký úkol - do 1. června budeme připravovat nové, skutečně funkční řešení sledování reklamních bloků v rámci zpětného zhlédnutí."

Reklama
Vybrané články