Quantcast

Markíza Klasik na Skylinku i DIGI SK bude v SD

| redakce | tisk | názory

Nový kanál televizní skupiny Markíza s názvem Markíza Klasik zahájí pravidelné vysílání již v pondělí 15.7.2024 v 8:30 hodin filmem Poklad na Stříbrném jezeře.

Stanice bude od svého spuštění dostupná v nabídkách televizních operátorů na Slovensku. Satelitní platforma Skylink bude program nabízet v SD rozlišení. V OTT službě Skylink Live TV zatím program nebude. Tím pádem nebude dostupný ani archív. Informaci přinesl portál Živé.sk.

Grafika a logo Markíza Klasik (foto: TV Markíza)
▲ Grafika a logo Markíza Klasik (foto: TV Markíza)

Společnost DIGI Slovakia bude program nabízet v internetové televizi (balík S v HD rozlišení) a kabelové (balík M v SD rozlišení). V týdnu od 15. do 21.7. bude stanice přidána i do satelitní nabídky, kde bude program součástí balíčku Štandard. Zákazníci budou mít k dispozici i TV archív.

Program Markíza Klasik si již mohou "naladit" zákazníci internetové televize Magio TV, kde je program na 32. pozici EPG. V současnosti stanice vysílá programové upoutávky. Stanice bude dostupná i v DTH službě Magio Sat.

Markíza Klasik se stane součástí balíčků služeb i dalších televizních operátorů - například UPC Slovakia, SledovaniTV, Lepšia TV, Antik TV, Orange i O2 TV. Do pozemní platformy Plustelka se s programem momentálně nepočítá. Zejména z kapacitních důvodů.

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články