Quantcast

Domácí fotbalové zápasy slovenských klubů na STVR

3dny | redakce | tisk | názory

Během léta se mohou diváci těšit na všechny domácí zápasy slovenských klubů v předkolech evropských pohárových soutěží. Svým divákům je nabídne veřejnoprávní vysílatel STVR (Slovenská televize a rozhlas).

STVR odvysílá zápasy na televizních okruzích :Šport (RTVS Šport) a Dvojka přenosy všech domácích utkání slovenských klubů v předkolech evropských pohárových soutěží - Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA a Evropské konferenční ligy UEFA.

Již dnes v 18:45 hodin fotbalovým fanouškům zprostředkuje na sportovním okruhu předzápasové studio a zápas 1. předkola Ligy mistrů ŠK Slovan Bratislava - FC Struga. Ve čtvrtek 11.7. přinese stejný program ve stejném čase 1. předkolo Evropské ligy MFK Ružomberok - Tobol Kostanaj.

STVR zároveň uvedla, že o licenci na vysílání evropských fotbalových šampionátů byl mezi slovenskými vysílateli velký. Veřejnoprávnímu médiu se v silné konkurenci podařilo uspět a zabezpečit si tak atraktivní fotbalový program pro své diváky.

STVR také odvysílá i přípravné zápasy slovenských klubů s atraktivními zahraničními soupeři: AS Trenčín - Galatasaray Istanbul, Spartak Trnava - Aston Villa a FC Košice - AS Řím.

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články