Quantcast

SledovaniTV expanduje pod značkou Televio do Chorvatska

| redakce | tisk

Od prosince letošního roku mohou zákazníci v Chorvatsku využívat internetovou televizní službu Televio. Po Slovensku a Polsku se jedná o třetí stát, do kterého expandovala platforma SledovaniTV.

Diváci v Chorvatsku mohou využívat oblíbené moderní funkce, na které jsou čeští, slovenští a polští zákazníci zvyklí. Jde například o sedmidenní zpětné sledování, nahrávky v délce až 120 hodin a intuitivního programového průvodce (EPG) s programem na týden dopředu.

Aplikace SledovaniTV. Ilustrační foto (foto: SledovaniTV)
▲ Aplikace SledovaniTV. Ilustrační foto (foto: SledovaniTV)

Programová nabídka zatím zahrnuje více než 120 kanálů a je rozdělená do tří základních balíčků, ze kterých mohou uživatelé vybírat. Balíčky BASIC, FAMILY a PREMIUM se liší počtem programů a v době dostupné pro nahrávky. Kvalita vysílání, počet spárovaných zařízení i délka zpětného sledování zůstává pro všechny stejná.

Noví zákazníci mohou službu s balíčkem BASIC vyzkoušet na první měsíc za 0,75 kn/0,10 €. Tento balíček nabízí 63 nejpopulárnějších kanálů včetně stanic HRT, skupiny RTL a zahraničních stanic.

Samozřejmostí je pro chorvatskou službu dostupnost aplikace pro širokou škálu zařízení. Televio nabízí aplikace pro Smart TV značek Samsung a LG, televize a set-top boxy se systémem Android TV. Ten mají vybrané modely značek Sony, TCL, Philips, Hisense a dalších. Speciální aplikaci si mohou stáhnout též majitelé Apple TV. Nabídka se ale neomezuje jen na velká zařízení, aplikaci lze nainstalovat i do telefonů či tabletů s operačním systémem Android a iOS.

Použili jsme nejnovější technologie a vlastní inovativní řešení, abychom divákům nabídli přístup k nejvyšší kvalitě obrazu na jakémkoliv zařízení. Jsme si dobře vědomi toho, že moderní televizní vysílání přesahuje klasickou obrazovku v obýváku. Dáváme tedy uživatelům svobodu rozhodovat se co, kde a kdy budou sledovat, aniž by přišli o nejvyšší možnou kvalitu obrazu,“ říká Michal Jura obchodní ředitel společnosti SledovaniTV.

Reklama
Vybrané články