Leo TV spouští zkušební vysílání

| Tisk

logo AKTUALIZOVÁNO 16.4.2008, 23:30 - Na satelitní platformě CS Link začíná testovat nový kanál pro dospělé - Leo TV. Dnes krátce po 22. hodině se poprvé objeví test prvního ryze českého erotického kanálu. Půjde jen o testy složené ze zkušebních obrazců a tzv. demo smyčky, která bude kódována systémem CryptoWorks a dostupná jen na omezeném okruhu dekódovacích karet společnosti Gital (CAID systému CryptoWorks 0D0F). Zahájení ostrého provozu se předpokládá v červnu až červenci letošního roku.

LEO TV se chce odlišovat od stávajících erotických programů, které jsou dostupné na českém a slovenském televizním trhu. Chce každý večer vysílat v přímém přenosu. Divákům chce přinášet nejkrásnější dívky z celé České republiky a živou televizní show. Podle stránek leotv.cz bude dokonce možné dívkám volat či posílat SMS.

technické parametry:

logo satelit: Astra 1E (23,5°E)
kmitočet: 11,992 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
service ID: 9005
video PID: 2624
audio PID: 2625
programy:


CS Link TV (6:00 - 22:00; FTA)
TV Leo (22:00 - 6:00; CryptoWorks)

LEO TV bude sdílet kanálovou kapacitu se stanicí CS Link TV. Ta vysílala a vysílá denně od 6:00 do 22. hodiny. V noci se na této pozici vysílal jen testovací obrazec (barevné pruhy s logem platformy CS Link).

Na technologickém vybavení první české erotické televize Leo TV se podílí společnost Prozeta společně se společností Tera (TBS). Televize se postupně objeví v nabídkách IPTV a kabelových operátorů.

Licenci na erotický program TV LEO 1 získala v loňském roce od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání společnost PK62. Později změnila název na LEO TV.

Martin Vyleťal