Megamax startuje u operátorů UPC Slovakia, Smart Comp a Planet A

| Tisk

logo Nový dětský kanál Megamax startuje již tuto sobotu 1. prosince 2012. Stanice bude poskytována v Česku i na Slovensku v nabídkách několika operátorů. Půjde o novou stanici určenou pro chlapce ve věku od sedmi do 14 let.

Nová stanice Megamax přinese divákům kreslené i hrané seriály plné dobrodružství a oblíbených hrdinů, a to s českým dabingem. Již od 1. prosince budou moci sledovat Megamax zákazníci operátorů UPC Broadband Slovakia a českých Smart Comp a Planet A. Megamax bude od prvního dne přijímat přes sto tisíc domácností napříč oběma zeměmi.

Megamax již v počátku vysílání nabídne to nejlepší ze současné světové produkce pro chlapce ve věku od sedmi do 14 let, například seriály Transformers, Gormiti, Lego Ninjago, Hot Wheels – Battle Force nebo Freefonix.

logoPozitivní reakce významných operátorů je pro nás důkazem, že spuštění Megamaxu na zdejším trhu bylo správným rozhodnutím. Nyní finišujeme jednání s dalšími velkými hráči, kteří o Megamax projevili zájem,“ uvedl za provozovatele stanice Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe.

Novou televizi na zdejším trhu pozitivně hodnotí Petr Majerik, Managing Director mediazastupitelství Atmedia: „Megamax je svým specifickým zaměřením na starší chlapce přesně tím typem TV kanálu, který zatím na českém trhu chybí a o který zadavatelé projevují soustavný zájem. Nejedná se pouze o výrobce hraček a herních konzolí, ale i o subjekty z oblasti rychloobrátkového zboží.“

Megamax vysílá 15 hodin denně – od 7.00 do 22.00. Spuštění stanice podpoří intenzivní marketingová kampaň v obou zemích, její součástí budou například citylighty, Megamax tramvaj nebo internetová reklama.Dětský segment není pro Chello Central Europe nový, už několik let provozuje televizi Minimax určenou divákům ve věku od čtyř do osmi let.

Satelitní signál stanice Megamax v češtině bude dostupný zatím jen prostřednictvím dočasné distribuční trasy na satelitu Telstar 12 (15°W) v kódu CryptoWorks. Tento signál bude určen pouze pro kabelové operátory. DTH příjem této modulace není možný.

ČTĚTE TAKÉ:

* Megamax v češtině na distribučním satelitu

redakce

Vybrané články