| 28.06.2008, 19:50.08 | |
F 7318Po změně klíču musím všechny tp znovu přeskenovat , jinak běží tak třetina programů, je nějaký soft kde to není potřeba ???? |
![]() Incomplete |
| 29.06.2008, 02:28.34 | |
F 7318Na Goldvisionu to myslím nedělá , ale zas není v češtině ! |
![]() jardaj |
| 29.06.2008, 12:35.56 | |
F 7318nedělá to ani na 99% jiných. Zkus to.. |
![]() Tomik535 |