| 28.06.2008, 22:20.07 | |
Vantage HD 7100 nebo Dream DM 800Chtel bych si koupit uz HD prijimac a rozhoduji se mezi temito pristroji. Chtel bych vas pozadat o radu, do ceho jit. Diky vsem predem! |
![]() amigo |
| 28.06.2008, 22:30.26 | |
Vantage HD 7100 nebo Dream DM 800záleží co si od toho představuješ,já osobně si vždy udělám svoji představu co bych chtěl přijímat,jakým způsobem,jaké možné doplnění přístroj umožňuje/sloty a Diablo,třeba obou verzí,pak za kolik to chci koupit/kolik investovat do toho/projedu všechny nety,fóra,atd,/seženu si od těch přístrojů dokumentaci a návody/no a potom se rozhodnu sám,nemusím se ptát zde na parabole,protože tady každý chválí svůj kožich a stejně z toho budeš tumpachovej./spolehej na svůj mozek. |
![]() hery |
| 28.06.2008, 22:44.09 | |
RE: Vantage HD 7100 nebo Dream DM 800diky za rady, to uz jsem vicemene udelal, akorat jsem chtel slyset spise postrehy z praxe. jdem mi hlavne o jednoduchost upgrade softu a celeho setu. nejsem ten, co by pozadoval sharing apod. |
![]() amigo |
| 28.06.2008, 23:18.36 | |
RE: Vantage HD 7100 nebo Dream DM 800Vantage HD 7100 má možnost dvou tunerů což Dream DM 800 nemá dva tunery je dost dobré mít já ti ale doporučuji koupit IPBOx 90000 který mam přes měsíc a jsem spokojen |
![]() 1801 |
| 28.06.2008, 23:28.33 | |
Vantage HD 7100 nebo Dream DM 800jestli nepožaduješ sharing tak VANTAGE 7100S mám a zatím jsem spokojený,doplňuji to diablem verze 2.2 a verze 2.3,jinak v emu jde poměrně vše,během týdně chci vyzkoušet OCTAGON má momentálně velmi dobrou podporu,ale zjistil jsem,že do Vantage přes Usb lze použít po malé úpravě softcam giga cam,a softcam octagon,to znamená,co momentálně může Vantage chybět,získám také,jinak verzi 2.3 používám hlavně na CONAX 1W CANÁL DIGITÁL/švedsko,finsko,norsko,dánsko,nebo CONAX ALBDIGIT a verzi 2.2 na na běžné programy v nagra,/digitv,Premiere,Polsat atd./z verze 2.3 když toto odebereš ve faustu 1.28 lépe vše otvírá a hlavně rychle. |
![]() hery |
| 29.06.2008, 07:53.42 | |
@heryO tom Octagonu se sem tam objeví kusé informace, že v něm teď jede skoro vše a v AU, ale nikde jsem se nedočetl, jestli je to Linux mašina. Nevíš Hery? |
![]() asconn |
| 29.06.2008, 08:49.38 | |
RE: Vantage HD 7100 nebo Dream DM 800Srovnavat hardwarove nesrovnatelne na to jste teda odbornici jak se patri. |
![]() rj45 |
| 29.06.2008, 11:05.34 | |
RE: asconnOtevři si tyto stránky,dej forum a technische data vyber si typ přístroje a studuj!!!!!/ http:octagon.gmc.to/index.php,dozvíš se vše!!!!/když se zaregistruješ budeš mít všechno o octagonu. |
![]() hery |