| 28.06.2008, 23:11.01 | |
plazma lcdje to bida(barvy)u plazemvsechno je to az moc do tmava u lcd jsou zase vyblite,svetle vy ste naleteli vy co to mate.. |
![]() amateur12 |
| 28.06.2008, 23:16.23 | |
RE: plazma lcdskus este raz a pomaly...a skus rozmyslat a pisat naraz...lebo akosi ti to nejde.... :))) :))) :))) |
![]() kamilo |
| 28.06.2008, 23:22.59 | |
RE: plazma lcdsem tam se zde objeví a zanechá po sobě takovéto výkaly |
![]() poky1 |
| 28.06.2008, 23:25.57 | |
RE: plazma lcdbez se kouknout na ty televize vykale |
![]() amateur12 |
| 28.06.2008, 23:28.13 | |
RE: plazma lcdpovrchni lidi jako kamilo atd. fakt zboznuju :-/ takovy lidi si porizuji satelit proto ze ho ma nekdo z jeho okoli. |
![]() amateur12 |
| 28.06.2008, 23:32.25 | |
RE: plazma lcdmáš 100% pravdu, Ty jsi byl jistě první v ČSSR R^ |
![]() poky1 |
| 28.06.2008, 23:39.50 | |
RE: plazma lcdto vis v banzi sem dvacet let |
![]() amateur12 |
| 28.06.2008, 23:40.47 | |
RE: plazma lcdjj, jde to poznat :laughing: :))) :laughing: |
![]() poky1 |
| 29.06.2008, 00:42.17 | |
ameteur12A co máš za stroje? |
![]() petr47 |
| 29.06.2008, 01:29.57 | |
RE: plazma lcdono asi je normalni,ze u lcd je pri SD vysilani obraz televizoru jakoby rozpitej ostrost.Porovnavan lcd sony a lcd monitor iiyama prolite a svete div se to SD vypada na tom monitoru lepe.Podotykam,ale ze tyhle monitory nejsou hiendove |
![]() amateur12 |
| 29.06.2008, 03:12.03 | |
RE: plazma lcdA to mají stejné rozlišení a velikost? |
![]() petr47 |
| 29.06.2008, 06:21.52 | |
Absolutne nevieš o čom píšeš......čiže nezmyselné téma,amateur12. :O |
![]() Milan C |
| 29.06.2008, 07:17.02 | |
RE: plazma lcdNooo koukám že Amater12 podle urovně příspěvků vypadá rozumem opravdu na 12 let.Ale hlavně když se rozdávalo IQ tak na něj uplně zapoměli....No a takhle to pak dopadá když jim vychovatelka na chvíli půjčí klávesnici a myš. |
![]() pat |
| 29.06.2008, 08:01.32 | |
RE: plazma lcdpat :laughing: :laughing: :laughing: R^ |
![]() Blooddog |
| 29.06.2008, 08:46.45 | |
RE: plazma lcdCo tak nechat,ať si každý koupí co chce,pokud na to má!!Poradit,to jo,ale vnucovat někomu své názory není moc demogratické,toho už jsme snad zažili dost,i když některým lidem se po tom stýská a chtějí mít pravdu za každou cenu!! :))) :))) Rv |
![]() zzaner |
| 29.06.2008, 11:59.32 | |
Pat+iqvysmívat se někomu ,že mu chybí iq,taky není vrcholem inteligence! |
![]() spyko |
| 29.06.2008, 12:42.00 | |
RE: plazma lcdono to bylo spíše konstatování :8) |
![]() poky1 |
| 29.06.2008, 13:00.53 | |
RE: plazma lcdAsi slušnej oddíl ty chvojkovice brod.. |
![]() Tomik535 |
| 29.06.2008, 13:01.12 | |
@spykoJá se nikomu nesměju to je konstatování jak napsal Poky..To přeci každý normální člověk vidí z jeho přípěvků že tam něco není v pořádku... |
![]() pat |
| 29.06.2008, 13:02.57 | |
RE: plazma lcda to zde má takovýchto perel více,jj, STS Chvojkovice Brod :) |
![]() poky1 |
| 29.06.2008, 13:15.45 | |
Právě,čeká na reakce,má z toho radost,ale to je povahový rys. |
![]() spyko |
| 29.06.2008, 19:35.30 | |
RE: plazma lcd@amateur12nikto z mojho okolia satelit nema (btw. moj prvy satelit mam este doma a pamata si nekodovane vysielanie filmnetu)....ale je to jedno moj...skor sa pozri ako sa jednotlive vyrazy pisu...potom naco a kedy sa pouzivaju a potom skus nieco napisat chlapce...ak ti to nejde popros niekoho vacsieho - napr. rodicov...mozno to napisu za teba aby aj ostatny vedeli o com pises a co chces povedat ty "hiendovej monitor" :))) :))) :))) |
![]() kamilo |