Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.06.2008, 23:11.01

plazma lcd

je to bida(barvy)u plazem
vsechno je to az moc do tmava
u lcd jsou zase vyblite,svetle
vy ste naleteli vy co to mate..
uživatel
amateur12
28.06.2008, 23:16.23

RE: plazma lcd

skus este raz a pomaly...a skus rozmyslat a pisat naraz...lebo akosi ti to nejde.... :))) :))) :)))
uživatel
kamilo
28.06.2008, 23:22.59

RE: plazma lcd

sem tam se zde objeví a zanechá po sobě takovéto výkaly
uživatel
poky1
28.06.2008, 23:25.57

RE: plazma lcd

bez se kouknout na ty televize vykale
uživatel
amateur12
28.06.2008, 23:28.13

RE: plazma lcd

povrchni lidi jako kamilo atd. fakt zboznuju :-/ takovy lidi si porizuji satelit proto ze ho ma nekdo z jeho okoli.
uživatel
amateur12
28.06.2008, 23:32.25

RE: plazma lcd

máš 100% pravdu, Ty jsi byl jistě první v ČSSR R^
uživatel
poky1
28.06.2008, 23:39.50

RE: plazma lcd

to vis v banzi sem dvacet let
uživatel
amateur12
28.06.2008, 23:40.47

RE: plazma lcd

jj, jde to poznat :laughing: :))) :laughing:
uživatel
poky1
29.06.2008, 00:42.17

ameteur12

A co máš za stroje?
uživatel
petr47
29.06.2008, 01:29.57

RE: plazma lcd

ono asi je normalni,ze u lcd je pri SD vysilani obraz televizoru jakoby rozpitej ostrost.Porovnavan lcd sony a lcd monitor iiyama prolite a svete div se to SD vypada na tom monitoru lepe.Podotykam,ale ze tyhle monitory nejsou hiendove
uživatel
amateur12
29.06.2008, 03:12.03

RE: plazma lcd

A to mají stejné rozlišení a velikost?
uživatel
petr47
29.06.2008, 06:21.52

Absolutne nevieš o čom píšeš...

...čiže nezmyselné téma,amateur12. :O
uživatel
Milan C
29.06.2008, 07:17.02

RE: plazma lcd

Nooo koukám že Amater12 podle urovně příspěvků vypadá rozumem opravdu na 12 let.Ale hlavně když se rozdávalo IQ tak na něj uplně zapoměli....No a takhle to pak dopadá když jim vychovatelka na chvíli půjčí klávesnici a myš.
uživatel
pat
29.06.2008, 08:01.32

RE: plazma lcd

pat :laughing: :laughing: :laughing: R^
uživatel
Blooddog
29.06.2008, 08:46.45

RE: plazma lcd

Co tak nechat,ať si každý koupí co chce,pokud na to má!!Poradit,to jo,ale vnucovat někomu své názory není moc demogratické,toho už jsme snad zažili dost,i když některým lidem se po tom stýská a chtějí mít pravdu za každou cenu!! :))) :))) Rv
uživatel
zzaner
29.06.2008, 11:59.32

Pat+iq

vysmívat se někomu ,že mu chybí iq,taky není vrcholem inteligence!
uživatel
spyko
29.06.2008, 12:42.00

RE: plazma lcd

ono to bylo spíše konstatování :8)
uživatel
poky1
29.06.2008, 13:00.53

RE: plazma lcd

Asi slušnej oddíl ty chvojkovice brod..
uživatel
Tomik535
29.06.2008, 13:01.12

@spyko

Já se nikomu nesměju to je konstatování jak napsal Poky..
To přeci každý normální člověk vidí z jeho přípěvků že tam něco není v pořádku...
uživatel
pat
29.06.2008, 13:02.57

RE: plazma lcd

a to zde má takovýchto perel více,
jj, STS Chvojkovice Brod :)
uživatel
poky1
29.06.2008, 13:15.45

Právě,

čeká na reakce,má z toho radost,ale to je povahový rys.
uživatel
spyko
29.06.2008, 19:35.30

RE: plazma lcd

@amateur12
nikto z mojho okolia satelit nema (btw. moj prvy satelit mam este doma a pamata si nekodovane vysielanie filmnetu)....ale je to jedno moj...skor sa pozri ako sa jednotlive vyrazy pisu...potom naco a kedy sa pouzivaju a potom skus nieco napisat chlapce...ak ti to nejde popros niekoho vacsieho - napr. rodicov...mozno to napisu za teba aby aj ostatny vedeli o com pises a co chces povedat ty "hiendovej monitor" :))) :))) :)))
uživatel
kamilo