Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.06.2008, 06:39.17

Nova a filmovy format

Nevi nekdo, podle ceho nov@ci vysilaji movies ve spravnem formatu na cslinku? Vcerejsi "Uzasnakovi" davali ve spravnem formatu 2,35:1; ale dalsi movie, muj oblibeny "Closer" davali uz ve sprasenem orezu 4:3, misto 16:9.
uživatel
parnicek
29.06.2008, 11:04.06

RE: Nova a filmovy format

dělají si co chtějí. Třeba Nova Cinema ne jen že film vysílá v 4:3, ale s rozlišením 704x576. Takže žádná sláva ve výsledku.
uživatel
Rambo
29.06.2008, 12:28.33

RE: Nova a filmovy format

Jo a taky kradou a píchaj bez kondomu!
uživatel
Tomik535