| 29.06.2008, 06:39.17 | |
Nova a filmovy formatNevi nekdo, podle ceho nov@ci vysilaji movies ve spravnem formatu na cslinku? Vcerejsi "Uzasnakovi" davali ve spravnem formatu 2,35:1; ale dalsi movie, muj oblibeny "Closer" davali uz ve sprasenem orezu 4:3, misto 16:9. |
![]() parnicek |
| 29.06.2008, 11:04.06 | |
RE: Nova a filmovy formatdělají si co chtějí. Třeba Nova Cinema ne jen že film vysílá v 4:3, ale s rozlišením 704x576. Takže žádná sláva ve výsledku. |
![]() Rambo |
| 29.06.2008, 12:28.33 | |
RE: Nova a filmovy formatJo a taky kradou a píchaj bez kondomu! |
![]() Tomik535 |