Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.06.2008, 10:49.33

Vantage 7100 + Diablo cam

Dá sa niekde pozerať Wimbledon v HD?
Idú ešte Albánci v HD - nejako mi to nejde naladiť
Ďík
uživatel
tama
29.06.2008, 11:11.02

@tama

Wimbledon v HD? nevím!!! ale DIGITALB na W2 16E jede jako vítr,kromě již zmiňovaných 6 HD programů jede vše OK.Zkus povatáhnout diablo a zastč ho tam zpět a určitě naskočí.
uživatel
hery
29.06.2008, 13:06.22

RE:Vantage 7100 + Diablo cam

Z Wimbledonu by mel jit feed zde:
Atlantic Bird 1 (12.5°W)
11158 V 20926 id: IMGworld HD/pbl17
MPEG-2 4:2:2 41Mbps DVB-S2 (8PSK)¨
a pak je jeste dost placenejch programu Sky sport HD, Polsat sport HD,...
uživatel
vlaciha
29.06.2008, 13:44.11

To hery /diablo

Mám k tobě prosím dotaz, na jiném místě se zminuješ že používáš na editaci key fausto v.1.28 já jsem narazil při hledání pouze na f.1.26 a ten je asi podle mého použitelný jen na wirelies diablo nemáš prosím tě odkaz nebo lze odebírat nepotřebné key i v cas3 ne? Předem dík za info a omlouvám se předem ale s faustem nemám zatím skušenost.
uživatel
MONY
29.06.2008, 14:56.01

MONY

dej email,nebo skype v emailu a vysvětlím,případně vše pošlu.
uživatel
hery
29.06.2008, 16:04.53

zzaner

Vídíš to je ono :fuming: ,kdyby dal název do jakéhokoliv vyhledávače- objeví se mu 10stránek a faustem 1,28-třeba ab-forum,kde dává programy na Diablo Honza Fuzák/a mimochodem dobře/ :fuming: :fuming: o tomto je řeč
uživatel
misut
29.06.2008, 19:38.52

To hery /diablo

Děkuji za ochotu poradit, zminované Fausto jsem už našel ale o radu bych tě chtěl ještě poprosit.milan037@seznam.cz
uživatel
MONY