| 29.06.2008, 10:49.33 | |
Vantage 7100 + Diablo camDá sa niekde pozerať Wimbledon v HD?Idú ešte Albánci v HD - nejako mi to nejde naladiť Ďík |
![]() tama |
| 29.06.2008, 11:11.02 | |
@tamaWimbledon v HD? nevím!!! ale DIGITALB na W2 16E jede jako vítr,kromě již zmiňovaných 6 HD programů jede vše OK.Zkus povatáhnout diablo a zastč ho tam zpět a určitě naskočí. |
![]() hery |
| 29.06.2008, 13:06.22 | |
RE:Vantage 7100 + Diablo camZ Wimbledonu by mel jit feed zde:Atlantic Bird 1 (12.5°W) 11158 V 20926 id: IMGworld HD/pbl17 MPEG-2 4:2:2 41Mbps DVB-S2 (8PSK)¨ a pak je jeste dost placenejch programu Sky sport HD, Polsat sport HD,... |
![]() vlaciha |
| 29.06.2008, 13:44.11 | |
To hery /diabloMám k tobě prosím dotaz, na jiném místě se zminuješ že používáš na editaci key fausto v.1.28 já jsem narazil při hledání pouze na f.1.26 a ten je asi podle mého použitelný jen na wirelies diablo nemáš prosím tě odkaz nebo lze odebírat nepotřebné key i v cas3 ne? Předem dík za info a omlouvám se předem ale s faustem nemám zatím skušenost. |
![]() MONY |
| 29.06.2008, 14:56.01 | |
MONYdej email,nebo skype v emailu a vysvětlím,případně vše pošlu. |
![]() hery |
| 29.06.2008, 16:04.53 | |
zzanerVídíš to je ono :fuming: ,kdyby dal název do jakéhokoliv vyhledávače- objeví se mu 10stránek a faustem 1,28-třeba ab-forum,kde dává programy na Diablo Honza Fuzák/a mimochodem dobře/ :fuming: :fuming: o tomto je řeč |
![]() misut |
| 29.06.2008, 19:38.52 | |
To hery /diabloDěkuji za ochotu poradit, zminované Fausto jsem už našel ale o radu bych tě chtěl ještě poprosit.milan037@seznam.cz |
![]() MONY |