Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.06.2008, 12:00.27

gital

CHtel bych se zeptat mam gital k.a nejdou me ceske programy ,placene jdou normalne.registrace probehla normalne.diky
uživatel
imation
29.06.2008, 12:20.19

gital

Ku.wa to zas je dotaz. A které ti teda nejdou, když placené jo. :zombie:
uživatel
Tomik535
29.06.2008, 12:22.02

RE: gital

no přece české,ne!? :))
uživatel
Saxon
29.06.2008, 12:31.44

RE:

ct 1 nova,prima,a ct 2
uživatel
imation
29.06.2008, 12:33.48

gital

Radši už nebudu psát hovad.iny. Zkontroluj si zápisy. Ty jsou taky placené..
uživatel
Tomik535
29.06.2008, 12:36.21

RE:

jo,diky
uživatel
imation
29.06.2008, 14:26.50

a co zapis???

jdouv ti do karty?Co máš za příjmač?
uživatel
Jirka 3
29.06.2008, 16:14.33

RE:

dreambox 5620 s
uživatel
imation
29.06.2008, 18:22.14

tak si tam dej

mg camd 2.0.9.v něm by ti měli chodit zápisy.jinak ti to nepůjde.
uživatel
Jirka 3
29.06.2008, 18:23.32

ccCamd 2009

to je správně.
uživatel
Jirka 3