| 29.06.2008, 12:00.27 | |
gitalCHtel bych se zeptat mam gital k.a nejdou me ceske programy ,placene jdou normalne.registrace probehla normalne.diky |
![]() imation |
| 29.06.2008, 12:20.19 | |
gitalKu.wa to zas je dotaz. A které ti teda nejdou, když placené jo. :zombie: |
![]() Tomik535 |
| 29.06.2008, 12:22.02 | |
RE: gitalno přece české,ne!? :)) |
![]() Saxon |
| 29.06.2008, 12:31.44 | |
RE:ct 1 nova,prima,a ct 2 |
![]() imation |
| 29.06.2008, 12:33.48 | |
gitalRadši už nebudu psát hovad.iny. Zkontroluj si zápisy. Ty jsou taky placené.. |
![]() Tomik535 |
| 29.06.2008, 12:36.21 | |
RE:jo,diky |
![]() imation |
| 29.06.2008, 14:26.50 | |
a co zapis???jdouv ti do karty?Co máš za příjmač? |
![]() Jirka 3 |
| 29.06.2008, 16:14.33 | |
RE:dreambox 5620 s |
![]() imation |
| 29.06.2008, 18:22.14 | |
tak si tam dejmg camd 2.0.9.v něm by ti měli chodit zápisy.jinak ti to nepůjde. |
![]() Jirka 3 |
| 29.06.2008, 18:23.32 | |
ccCamd 2009to je správně. |
![]() Jirka 3 |