| 29.06.2008, 13:22.09 | |
Zkušenosti s Openbox X 810Chci si koupit Openbox X 810. Prosím všechny jeho uživatele o sdělení zkušeností s tímto přijímačem. Jde mi zejména o komunikaci s motorem (mám Digimaster 2100), fungování čtečky (mám kartu Gital), EMU (zdal-li jde bez problémů zadávat keys přes dálkový ovladač), dálkový ovladač (měl jsem Ferguson 9000 PVR a tam nebyl žádná sláva). Děkuji za odpověď. |
![]() zdendis |
| 29.06.2008, 13:59.44 | |
berVšetko to čo potrebuješ oenbox ovlada |
![]() pako3 |
| 29.06.2008, 14:12.50 | |
RE: Zkušenosti s Openbox X 810presne tak já som s ním spokojní R^ |
![]() Jupi |
| 29.06.2008, 16:12.57 | |
RE: Zkušenosti s Openbox X 810tiež spokojnost s x-810 :8) |
![]() accid |
| 29.06.2008, 17:08.39 | |
@zdendisDoporučuji si zapůjčit tento stroj nejprve na důkladné vyzkoušení. Vím, že to může být problém, ale pokus se o to.Doporučuju si dát pozor na transpondéry v horním pásmu s H polarizací (typicky 12,188 H , RTL na Astře 1). Chtěl bych znovu varovat před kombinací Openbox X810 a LNB Inverto Silvertech. Zkoušej navyšovat kmitočet tp. (12,186-12,187-12,188-12,189-12,190-12,191..) a uvidíš, jestli nabíhají všechny 3 sloupce. Na všech frekvencích by měl signál okamžitě nabíhat (může se ti stát, že nenaběhne vůbec). Zajímavé je, že u modelů s NEblindscanovým tunerem X800 a X820CI žádné problémy nejsou. Jen občas některé kmitočty s nižší SR se načítají pomaleji, což je zase devíza X810. |
![]() mirasat |
| 29.06.2008, 17:09.09 | |
RE: Zkušenosti s Openbox X 810Díky všem za odpověď |
![]() zdendis |
| 29.06.2008, 18:50.44 | |
RE: Zkušenosti s Openbox X 810mam doma openbox 810 a mal bratrancovi som kupoval ferguson fx6600, su to totalne zrovnatelne pristroje, ale napriek tomu by som odporucal radsej fergusona pred openboxom.1} na opeboxe mi nefungoval starsi disecq 1.2 motor - ferguson v pohode {musel som kupit novy motor pre openbox} 2} na ferguson su skor AU firmware {octagony} ako na openbox 3} ferguson ma komponentny vystup 4} dialkovy je na fergusone kvalitnejsi, rozdiel vo vysielani som si nevsimol, ale na dotyk a vypracovanie je urcite lepsi ako ma openbox 5} ferguson ma vypinanie siete na prijmaci, netreba vytahovat zo zasuvky pri upgrade firmwaru ako na openboxe. 6} Velka vyhoda - DA SA VYPNUT AU vo firmweri /takze neprepisuje kody za blbe pri zmene. Netreba nahravat druhy firmware aby si vypol au ako momentalne pri openboxe. 7} dokaze si automaticky zistit kodovaci system pri karte ktoru vlozis do univerzalnej citacky / pri openboxe musis rucne. 8} celkovo sa mi zda byt vo fw fergusonu {bud octagon/alebo ofic ferguson} viac moznosti a graficky je to urcite krajsie. Podtrhute a scitane - openbox nie je zly pristroj, ale nechal som sa zlakat na jeho kupu "LEBO HO MA KAZDY" no v porovnani s FX6600 by som ho pre moje potreby uz nekupil. Openbox ma viacero much ktore ma stvu a ktore ma fx vyriesene. |
![]() shobull |
| 30.06.2008, 06:15.56 | |
re:shobullKomponentny vystup?co to je?Ja mam openbox preto sa pytam. :))) |
![]() ucholator |
| 30.06.2008, 06:32.04 | |
RE: Zkušenosti s Openbox X 810zeleny modry cerveny chinchovi video vystup + biely a cerveny audio vystup |
![]() NR Laco |
| 30.06.2008, 11:11.45 | |
re:NR LacoAaaaaaaaaaa..to sa nevola nahodou kompozitny vystup?Lebo openbox 810 to urcite ma!!! |
![]() ucholator |