Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.06.2008, 15:20.11

Na 1W tři nové stanice

Tak jsem nakoukl do přehledů na 1W a jsou tam tři nové,ale jde volně jenom jedna a zajímavá muzika.TP jem musel přidat ručně.
RTV Plus 12,735/V různý albánsky 8800 5/6
uživatel
Ji.sat
29.06.2008, 15:28.39

RE: Na 1W tři nové stanice

Tie stanice sú tam už vyše mesiaca !
Pre teba sú nové!
Pre mna nie!
uživatel
PopoDag
29.06.2008, 15:37.08

RE: Na 1W tři nové stanice

Já jem do přehledů asi měsíc nekoukal a přijímač mi je nenašel jako nové. R^ proto jsem TP přidával ručně. R^
uživatel
Ji.sat
29.06.2008, 16:07.13

re -PopoDag

dej e-mail nebo napiš na misut@post.cz R^
uživatel
misut
29.06.2008, 16:22.57

RE: Na 1W tři nové stanice

Zavolaj na Skype:vladiyno
uživatel
PopoDag