| 29.06.2008, 15:20.11 | |
Na 1W tři nové staniceTak jsem nakoukl do přehledů na 1W a jsou tam tři nové,ale jde volně jenom jedna a zajímavá muzika.TP jem musel přidat ručně.RTV Plus 12,735/V různý albánsky 8800 5/6 |
![]() Ji.sat |
| 29.06.2008, 15:28.39 | |
RE: Na 1W tři nové staniceTie stanice sú tam už vyše mesiaca !Pre teba sú nové! Pre mna nie! |
![]() PopoDag |
| 29.06.2008, 15:37.08 | |
RE: Na 1W tři nové staniceJá jem do přehledů asi měsíc nekoukal a přijímač mi je nenašel jako nové. R^ proto jsem TP přidával ručně. R^ |
![]() Ji.sat |
| 29.06.2008, 16:07.13 | |
re -PopoDagdej e-mail nebo napiš na misut@post.cz R^ |
![]() misut |
| 29.06.2008, 16:22.57 | |
RE: Na 1W tři nové staniceZavolaj na Skype:vladiyno |
![]() PopoDag |