Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 20:08.13

registracia karty

zdravim kartu TandT ide registrovat aj na Slovaka uplne v pohode vcera som zaregistroval a frci jedna radost. to len taky postreh. pekny den
uživatel
wanted
07.08.2008, 20:22.26

RE: registracia karty

Už je večer,taky ahoj.Vlastním taky kartu TaT a spokojenost. :8)
uživatel
Ji.sat
07.08.2008, 22:12.06

registarcia karty

No hej ide ide :D :D, ale sa pozri co tam vsetko ide :D ! Ja som minule radsej zaregistroval Gitalku na kolegu z Ciech, pretoze by mi potom nesla ziadna Nova, Nova Cinema, Ct4 a pod...Za jeden peniaz menej muziky, kvoli autorskym pravam...
uživatel
sato
08.08.2008, 15:32.06

registracia karty

ide na nej vsetko a multi mam na 2 mesiace zadara
uživatel
wanted