| 07.08.2008, 20:08.13 | |
registracia kartyzdravim kartu TandT ide registrovat aj na Slovaka uplne v pohode vcera som zaregistroval a frci jedna radost. to len taky postreh. pekny den |
![]() wanted |
| 07.08.2008, 20:22.26 | |
RE: registracia kartyUž je večer,taky ahoj.Vlastním taky kartu TaT a spokojenost. :8) |
![]() Ji.sat |
| 07.08.2008, 22:12.06 | |
registarcia kartyNo hej ide ide :D :D, ale sa pozri co tam vsetko ide :D ! Ja som minule radsej zaregistroval Gitalku na kolegu z Ciech, pretoze by mi potom nesla ziadna Nova, Nova Cinema, Ct4 a pod...Za jeden peniaz menej muziky, kvoli autorskym pravam... |
![]() sato |
| 08.08.2008, 15:32.06 | |
registracia kartyide na nej vsetko a multi mam na 2 mesiace zadara |
![]() wanted |