| 08.08.2008, 08:53.13 | |
STV3 v DVBT vo Zvolene?Neviete náhodou niekto, či už nejde STV3 cez DVBT v Banskej Bystrici a Zvolene? Objavili sa už správy že Bratislava už funguje a o BB/ZV je zatiaľ ticho. |
![]() majoSk |
| 08.08.2008, 09:21.19 | |
RE: STV3 v DVBT vo Zvolene?len skoda ze to pojde MPEG-4 |
![]() mjamriska |