| 08.08.2008, 10:11.08 | |
nejde mi cslinknejde mi t-t karta dlho som ju nesledoval poradte mam ilusin m3 |
![]() sonik |
| 08.08.2008, 10:12.15 | |
nejde mi cslinknakoupit zápisy a mít správný soft v stb. |
![]() Tomik535 |
| 08.08.2008, 10:25.55 | |
RE: nejde mi cslinknechej to cca hodku na ct1 a jukni se na jejich web jak jsi na tom ...myslim,že tam je záložka refresh,tak to nechej na ct1 a stiskni to a nechej to tak cca 1hodinu...pak by to mělo jet pokud máš mít programy aktivní |
![]() cb21 |
| 08.08.2008, 10:38.35 | |
RE: nejde mi cslinkNa tu refresh se dostane jen pokud je u nich registrovaný dealer. |
![]() Sekyra |
| 08.08.2008, 10:39.59 | |
RE: nejde mi cslinkAspoň si ji zkontroluje, zda je vůbec aktivní a co na ní má. |
![]() Tomik535 |
| 08.08.2008, 10:53.02 | |
RE: nejde mi cslinkNemusí být registrovaný dealer. |
![]() Saxon |
| 08.08.2008, 11:49.12 | |
RE: nejde mi cslinkaky soft dal som tam multicam 2,15 vectra 5,25 |
![]() sonik |
| 08.08.2008, 11:53.29 | |
RE: nejde mi cslinkchodili aj zapisi ale potom som zmenil softy a uz nechce pustit zapis |
![]() sonik |
| 08.08.2008, 11:54.25 | |
to SaxonNo dobrá,registrovaný pro vstup do partnerské sekce. |
![]() Sekyra |
| 08.08.2008, 11:55.21 | |
SekyraTak to je. |
![]() Saxon |