Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 10:11.08

nejde mi cslink

nejde mi t-t karta dlho som ju nesledoval poradte mam ilusin m3
uživatel
sonik
08.08.2008, 10:12.15

nejde mi cslink

nakoupit zápisy a mít správný soft v stb.
uživatel
Tomik535
08.08.2008, 10:25.55

RE: nejde mi cslink

nechej to cca hodku na ct1 a jukni se na jejich web jak jsi na tom ...myslim,že tam je záložka refresh,tak to nechej na ct1 a stiskni to a nechej to tak cca 1hodinu...pak by to mělo jet pokud máš mít programy aktivní
uživatel
cb21
08.08.2008, 10:38.35

RE: nejde mi cslink

Na tu refresh se dostane jen pokud je u nich registrovaný dealer.
uživatel
Sekyra
08.08.2008, 10:39.59

RE: nejde mi cslink

Aspoň si ji zkontroluje, zda je vůbec aktivní a co na ní má.
uživatel
Tomik535
08.08.2008, 10:53.02

RE: nejde mi cslink

Nemusí být registrovaný dealer.
uživatel
Saxon
08.08.2008, 11:49.12

RE: nejde mi cslink

aky soft dal som tam multicam 2,15 vectra 5,25
uživatel
sonik
08.08.2008, 11:53.29

RE: nejde mi cslink

chodili aj zapisi ale potom som zmenil softy a uz nechce pustit zapis
uživatel
sonik
08.08.2008, 11:54.25

to Saxon

No dobrá,registrovaný pro vstup do partnerské sekce.
uživatel
Sekyra
08.08.2008, 11:55.21

Sekyra

Tak to je.
uživatel
Saxon