Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 09:25.52

Arabsat: odvysíláme olympiádu v HDTV a FTA

Poprvé v historii v regionu Středního Východu a Severní Afriky budou mít diváci možnost sledovat celý program olympijských her živě a ve vysokém rozlišení prostřednictvím satelitu Badr 4 společnosti Arabsat ve spolupráci s Arabskou satelitní vysílací unií (ASBU). 12169MHz Vertical. S.R : 27.5MSps. FEC : 3/4 11957MHz Horizontal S.R : 27.5MSps. FEC : 3/4 Arabsat dále oznámil, že diváci se brzy dočkají mnohem širší nabídky a dalších HDTV programů na uvedených frekvencích.
uživatel
vortimond
08.08.2008, 10:28.01

RE: Arabsat: odvysíláme olympiádu v HDTV a FTA

olympiáda v hdtv a ještě k tomu fta? wow :ogre:
uživatel
cb21
08.08.2008, 10:35.08

RE: Arabsat: odvysíláme olympiádu v HDTV a FTA

taky nechápu proč STV to svoje 14-denní HD okno musí nutně kódovat. kdyby to vysílali FTA určitě by se prd stalo. ale je to byznys. těším se na ty další HD programy na Badru
uživatel
vortimond