| 08.08.2008, 09:25.52 | |
Arabsat: odvysíláme olympiádu v HDTV a FTAPoprvé v historii v regionu Středního Východu a Severní Afriky budou mít diváci možnost sledovat celý program olympijských her živě a ve vysokém rozlišení prostřednictvím satelitu Badr 4 společnosti Arabsat ve spolupráci s Arabskou satelitní vysílací unií (ASBU). 12169MHz Vertical. S.R : 27.5MSps. FEC : 3/4 11957MHz Horizontal S.R : 27.5MSps. FEC : 3/4 Arabsat dále oznámil, že diváci se brzy dočkají mnohem širší nabídky a dalších HDTV programů na uvedených frekvencích. |
![]() vortimond |
| 08.08.2008, 10:28.01 | |
RE: Arabsat: odvysíláme olympiádu v HDTV a FTAolympiáda v hdtv a ještě k tomu fta? wow :ogre: |
![]() cb21 |
| 08.08.2008, 10:35.08 | |
RE: Arabsat: odvysíláme olympiádu v HDTV a FTAtaky nechápu proč STV to svoje 14-denní HD okno musí nutně kódovat. kdyby to vysílali FTA určitě by se prd stalo. ale je to byznys. těším se na ty další HD programy na Badru |
![]() vortimond |