Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 09:19.27

Digi TV a zmeny

pisete ze digi nema peniaze,dovoli si rozsirit ponuku stv.3,TV.6 to si nedovoli ani UPS,takze o 14.hod.prva zmena budu to robit pokial nerozposlu karticky na Nagru.3 do 20-dni
uživatel
Vox
08.08.2008, 09:54.44

Digi TV a zmeny

Zase další JPP? Zase další top téma..
uživatel
Tomik535
08.08.2008, 09:58.34

RE: Digi TV a zmeny

Dobré temy-však vidíte že Digi se snaži-STV 3 je tim dukazem-a je jasne na 99% že se dneska budou měnit klíče od zamku co jmenuje se EMU.
uživatel
radakrtek
08.08.2008, 09:58.56

RE: Digi TV a zmeny

mám origoš DIGI i sat s emu,ale pochybuji že karty na nagra3 pošlou do 20 dnů.Snad do 2 let. :laughing: :laughing: :laughing: R^
uživatel
CHECHOS
08.08.2008, 10:08.11

RE: Digi TV a zmeny

@chechos Nebuď takový pesimista. Možná to stihnou už do 20 měsíců. :-/
uživatel
Tomik535
08.08.2008, 10:11.55

RE: Digi TV a zmeny

když to stihnou do jara, tak to bude úspěch a můžou si gratulovat. tý firmě to zatím evidentně vůbec nevadí :))) a možná to poškozuje víc konkurenci.
uživatel
vortimond
08.08.2008, 10:17.52

RE: Digi TV a zmeny

pro nás nejlepší když to nestihnou ani za 20 let :laughing:
uživatel
CHECHOS
08.08.2008, 10:25.07

RE: Digi TV a zmeny

tipnul bych si že ani nebudou měnit klíče tak často jako při fotbale. olympiáda je trochu něco jinýho. není to takovej komerční veletrh s těma právama. to je vždycky v evropě hotový šílenství. i když mě osobně taky zajímá atletika víc než nějakej fotbálek.
uživatel
vortimond
08.08.2008, 10:28.53

RE: Digi TV a zmeny

jo jo.Já tipuji že klíče měnit nebudou.Pokud změní,zase bude na netu chaos.Každý potom mačká klávesnici jako by byl na olympiádě.Snad bude klid a nerušený přenos. :) R^
uživatel
CHECHOS
08.08.2008, 10:34.51

RE: Digi TV a zmeny

Keď majú toľko peňazí, prečo nám visia za montáže od septembra minulého roku a majú problém s filmboxom? prečo nestíhajú uspokojiť trh a prečo im humax nechce dodávať STB? Prečo prenášajú zodpovednosť za pokazené prijímače na montážne firmy? prečo v centrálach zamestnávajú (nevhodné slovo)ných ľudí - čeť výnimkám. ??? prečo...
uživatel
disdzo
08.08.2008, 10:39.52

RE: Digi TV a zmeny

ked sa pozriem na okna bytových domov vidim tam parabolu a na nej nalepka digi. a kazdy den ich je viac :) asi preto sa im nechce menit karty ze je velky pocet legalneho prijmu a stale sa zvysuje
uživatel
FAKAM
08.08.2008, 10:41.48

RE: Digi TV a zmeny

počet parabol narůstá,ale narůstá také počet nezaplacených faktur za jejich montáž.Nevím kdo jim to za chvíli bude montovat.Já už ne!!!!§
uživatel
CHECHOS
08.08.2008, 10:43.28

RE: Digi TV a zmeny

@chechos Kdybys jim to montoval pořádně, tak by se tak nekazily.. :laughing: ;)
uživatel
Tomik535
08.08.2008, 10:44.26

RE: Digi TV a zmeny

jo jo v tom to asi je.
uživatel
CHECHOS
08.08.2008, 11:07.24

RE: Digi TV a zmeny

teraz je vidno o kolko penazi prislo UPS,nase mesta vyzeraju ako vesmirne mestecka,zmena dneska bude
uživatel
Redstar
08.08.2008, 11:20.22

@Redstar

ty(nevhodné slovo) a co ma s tym zasielkova sluzba UPS ?? na com ides kamosko ?? maryša, hašiš LSD ?
uživatel
Vlado Fogo
08.08.2008, 12:05.56

RE: Digi TV a zmeny

Vlado Fogo mne nevadi preklep,ja idem na borovicku a verim ze zmena bude
uživatel
1830
08.08.2008, 12:19.24

RE: Digi TV a zmeny

No je tu samý odborník na všetko , ale problém majú z vyjadrovaním a rozmýšľaním preto tu píšu samé bludy. Kto sa má v tom vyznať ? Podľa jeho príspevku je na vine UPS , že dnes budú meniť kľuče. Ja to vidím tak ,že tu robí skrytú reklamu na UPS.
uživatel
oneeeee
08.08.2008, 12:55.52

RE: Digi TV a zmeny

UPS zmenilo segment podnikania? :ogre:
uživatel
losparabo