| 08.08.2008, 09:19.27 | |
Digi TV a zmenypisete ze digi nema peniaze,dovoli si rozsirit ponuku stv.3,TV.6 to si nedovoli ani UPS,takze o 14.hod.prva zmena budu to robit pokial nerozposlu karticky na Nagru.3 do 20-dni |
![]() Vox |
| 08.08.2008, 09:54.44 | |
Digi TV a zmenyZase další JPP? Zase další top téma.. |
![]() Tomik535 |
| 08.08.2008, 09:58.34 | |
RE: Digi TV a zmenyDobré temy-však vidíte že Digi se snaži-STV 3 je tim dukazem-a je jasne na 99% že se dneska budou měnit klíče od zamku co jmenuje se EMU. |
![]() radakrtek |
| 08.08.2008, 09:58.56 | |
RE: Digi TV a zmenymám origoš DIGI i sat s emu,ale pochybuji že karty na nagra3 pošlou do 20 dnů.Snad do 2 let. :laughing: :laughing: :laughing: R^ |
![]() CHECHOS |
| 08.08.2008, 10:08.11 | |
RE: Digi TV a zmeny@chechos Nebuď takový pesimista. Možná to stihnou už do 20 měsíců. :-/ |
![]() Tomik535 |
| 08.08.2008, 10:11.55 | |
RE: Digi TV a zmenykdyž to stihnou do jara, tak to bude úspěch a můžou si gratulovat. tý firmě to zatím evidentně vůbec nevadí :))) a možná to poškozuje víc konkurenci. |
![]() vortimond |
| 08.08.2008, 10:17.52 | |
RE: Digi TV a zmenypro nás nejlepší když to nestihnou ani za 20 let :laughing: |
![]() CHECHOS |
| 08.08.2008, 10:25.07 | |
RE: Digi TV a zmenytipnul bych si že ani nebudou měnit klíče tak často jako při fotbale. olympiáda je trochu něco jinýho. není to takovej komerční veletrh s těma právama. to je vždycky v evropě hotový šílenství. i když mě osobně taky zajímá atletika víc než nějakej fotbálek. |
![]() vortimond |
| 08.08.2008, 10:28.53 | |
RE: Digi TV a zmenyjo jo.Já tipuji že klíče měnit nebudou.Pokud změní,zase bude na netu chaos.Každý potom mačká klávesnici jako by byl na olympiádě.Snad bude klid a nerušený přenos. :) R^ |
![]() CHECHOS |
| 08.08.2008, 10:34.51 | |
RE: Digi TV a zmenyKeď majú toľko peňazí, prečo nám visia za montáže od septembra minulého roku a majú problém s filmboxom? prečo nestíhajú uspokojiť trh a prečo im humax nechce dodávať STB? Prečo prenášajú zodpovednosť za pokazené prijímače na montážne firmy? prečo v centrálach zamestnávajú (nevhodné slovo)ných ľudí - čeť výnimkám. ??? prečo... |
![]() disdzo |
| 08.08.2008, 10:39.52 | |
RE: Digi TV a zmenyked sa pozriem na okna bytových domov vidim tam parabolu a na nej nalepka digi. a kazdy den ich je viac :) asi preto sa im nechce menit karty ze je velky pocet legalneho prijmu a stale sa zvysuje |
![]() FAKAM |
| 08.08.2008, 10:41.48 | |
RE: Digi TV a zmenypočet parabol narůstá,ale narůstá také počet nezaplacených faktur za jejich montáž.Nevím kdo jim to za chvíli bude montovat.Já už ne!!!!§ |
![]() CHECHOS |
| 08.08.2008, 10:43.28 | |
RE: Digi TV a zmeny@chechos Kdybys jim to montoval pořádně, tak by se tak nekazily.. :laughing: ;) |
![]() Tomik535 |
| 08.08.2008, 10:44.26 | |
RE: Digi TV a zmenyjo jo v tom to asi je. |
![]() CHECHOS |
| 08.08.2008, 11:07.24 | |
RE: Digi TV a zmenyteraz je vidno o kolko penazi prislo UPS,nase mesta vyzeraju ako vesmirne mestecka,zmena dneska bude |
![]() Redstar |
| 08.08.2008, 11:20.22 | |
@Redstarty(nevhodné slovo) a co ma s tym zasielkova sluzba UPS ?? na com ides kamosko ?? maryša, hašiš LSD ? |
![]() Vlado Fogo |
| 08.08.2008, 12:05.56 | |
RE: Digi TV a zmenyVlado Fogo mne nevadi preklep,ja idem na borovicku a verim ze zmena bude |
![]() 1830 |
| 08.08.2008, 12:19.24 | |
RE: Digi TV a zmenyNo je tu samý odborník na všetko , ale problém majú z vyjadrovaním a rozmýšľaním preto tu píšu samé bludy. Kto sa má v tom vyznať ? Podľa jeho príspevku je na vine UPS , že dnes budú meniť kľuče. Ja to vidím tak ,že tu robí skrytú reklamu na UPS. |
![]() oneeeee |
| 08.08.2008, 12:55.52 | |
RE: Digi TV a zmenyUPS zmenilo segment podnikania? :ogre: |
![]() losparabo |