Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 09:11.21

STV3 HD už testuje !!!

Tak STV3 HD už testuje ve SKYLINKU.Rozlišení 1280x720,to mě zklamali :-(
uživatel
Dominik
08.08.2008, 09:22.35

RE: STV3 HD už testuje !!!

Neviete, ci v ramci promo vysielania STV3 bezi aj audio stopa ? Nam to pustili vcera do kablovky, ale zatial bez zvuku :(
uživatel
Hannibal
08.08.2008, 09:26.30

pro Hannibal

ahoj,ano obě verze programu STV3(HD i SD) vysílají audio stopu na satelitu.
uživatel
Dominik
08.08.2008, 09:37.37

RE: STV3 HD už testuje !!!

Audio stopa u mna nejde na terestrial. Zo sat obe OK.
uživatel
gogo1
08.08.2008, 11:07.36

RE: STV3 HD už testuje !!!

no HD jak stehno... cekal jsem vic :(
uživatel
kozak
08.08.2008, 12:56.54

RE: STV3 HD už testuje !!!

kruci vsak pockajte na HD obsah promo je len prepocitane
uživatel
losparabo
08.08.2008, 14:04.48

RE: STV3 HD už testuje !!!

http://ss2.webz.cz/hdtv_programy.htm
uživatel
Standa2
08.08.2008, 14:09.34

tak to trhá

to je tedy spíš sklamání,než obraz. :-/
uživatel
Jirka 3
08.08.2008, 15:11.52

RE: STV3 HD už testuje !!!

Ja mam bezvadny obraz.
uživatel
gogo1
08.08.2008, 17:08.44

RE: STV3 HD už testuje !!!

no naladil sem si frekvecni, STV3 HD mi to našlo, zvuk mi jde, ale obraz nikde a píše mi že program je zablokovaný. mám GITAL aj SKYLINK modrů, přijímáš Topfield HSCI 7700. Můžete někdo poradit jak udělat aby šel aj obraz..díky moc
uživatel
dadlimen
09.08.2008, 00:15.54

RE: STV3 HD už testuje !!!

musis nainstalovat kodek MPGv4
uživatel
gorro