| 08.08.2008, 09:11.21 | |
STV3 HD už testuje !!!Tak STV3 HD už testuje ve SKYLINKU.Rozlišení 1280x720,to mě zklamali :-( |
![]() Dominik |
| 08.08.2008, 09:22.35 | |
RE: STV3 HD už testuje !!!Neviete, ci v ramci promo vysielania STV3 bezi aj audio stopa ? Nam to pustili vcera do kablovky, ale zatial bez zvuku :( |
![]() Hannibal |
| 08.08.2008, 09:26.30 | |
pro Hannibalahoj,ano obě verze programu STV3(HD i SD) vysílají audio stopu na satelitu. |
![]() Dominik |
| 08.08.2008, 09:37.37 | |
RE: STV3 HD už testuje !!!Audio stopa u mna nejde na terestrial. Zo sat obe OK. |
![]() gogo1 |
| 08.08.2008, 11:07.36 | |
RE: STV3 HD už testuje !!!no HD jak stehno... cekal jsem vic :( |
![]() kozak |
| 08.08.2008, 12:56.54 | |
RE: STV3 HD už testuje !!!kruci vsak pockajte na HD obsah promo je len prepocitane |
![]() losparabo |
| 08.08.2008, 14:04.48 | |
RE: STV3 HD už testuje !!!http://ss2.webz.cz/hdtv_programy.htm |
![]() Standa2 |
| 08.08.2008, 14:09.34 | |
tak to trháto je tedy spíš sklamání,než obraz. :-/ |
![]() Jirka 3 |
| 08.08.2008, 15:11.52 | |
RE: STV3 HD už testuje !!!Ja mam bezvadny obraz. |
![]() gogo1 |
| 08.08.2008, 17:08.44 | |
RE: STV3 HD už testuje !!!no naladil sem si frekvecni, STV3 HD mi to našlo, zvuk mi jde, ale obraz nikde a píše mi že program je zablokovaný. mám GITAL aj SKYLINK modrů, přijímáš Topfield HSCI 7700. Můžete někdo poradit jak udělat aby šel aj obraz..díky moc |
![]() dadlimen |
| 09.08.2008, 00:15.54 | |
RE: STV3 HD už testuje !!!musis nainstalovat kodek MPGv4 |
![]() gorro |