| 08.08.2008, 09:09.28 | |
Magic ( Matrix reloaded ) to Reborn ( Dragon )Mám doma nevyužitý Magic předělaný na Matrix Reloaded a zajímalo by mě, zda jde tento modul nějak využít k emulaci, např. předěláním na Reborn, resp. na Dragon. CAS3 mám. Dík za tip. |
![]() mipasi |
| 08.08.2008, 10:36.10 | |
RE: Magic ( Matrix reloaded ) to Reborn ( Drag...maš softy pre reloaded ktore v pohode dokažu emu mne na tom ide aj d*** napriklad www.upload.sputnik-sat.eu prislušna sekcia |
![]() par32 |