Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 09:09.28

Magic ( Matrix reloaded ) to Reborn ( Dragon )

Mám doma nevyužitý Magic předělaný na Matrix Reloaded a zajímalo by mě, zda jde tento modul nějak využít k emulaci, např. předěláním na Reborn, resp. na Dragon. CAS3 mám. Dík za tip.
uživatel
mipasi
08.08.2008, 10:36.10

RE: Magic ( Matrix reloaded ) to Reborn ( Drag...

maš softy pre reloaded ktore v pohode dokažu emu mne na tom ide aj d*** napriklad www.upload.sputnik-sat.eu prislušna sekcia
uživatel
par32