| 08.08.2008, 09:09.27 | |
COMAG HD-S CI100má někdo zkušenosti s tímto přijímačem? jde EMU? popř kde seženu...děkuji... |
![]() stuka |
| 08.08.2008, 11:00.22 | |
RE: COMAG HD-S CI100Má EMU i AU šlape skoro všetko /KD,Pre***,D*g*,Pol**..../i HD so SW 24.7.08, hladaj na www.box-pirates.to,resp.www.np-ulc.net.Vela uspechov, za tu cenu /u mna 130 € aj s dopravou/je to super stroj. |
![]() zora |