Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 09:09.27

COMAG HD-S CI100

má někdo zkušenosti s tímto přijímačem? jde EMU? popř kde seženu...děkuji...
uživatel
stuka
08.08.2008, 11:00.22

RE: COMAG HD-S CI100

Má EMU i AU šlape skoro všetko /KD,Pre***,D*g*,Pol**..../i HD so SW 24.7.08, hladaj na www.box-pirates.to,resp.www.np-ulc.net.Vela uspechov, za tu cenu /u mna 130 € aj s dopravou/je to super stroj.
uživatel
zora