Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 11:17.21

Prisla vam uz modra SkyLink karta?

Vcera ma uistovali na infolinke ze urcite dnes pride.A Tak to vyzera ze nic.
uživatel
melod
08.08.2008, 11:21.51

ano

včera , doporučene .. je posielaná z Čadce
uživatel
trace
08.08.2008, 11:44.11

RE: Prisla vam uz modra SkyLink karta?

Také nic. Třeba ještě spustí IDent 0D03 ?? :))) :))) :)))
uživatel
Zip
08.08.2008, 11:45.05

nakoniec prisla :)

Predchvilockou tu bola postarka :)List bol podany v stredu
uživatel
melod
08.08.2008, 13:33.56

prisla dnes

odosielana 6.8.2008 z cadce
uživatel
jixo321
08.08.2008, 14:15.14

RE: Prisla vam uz modra SkyLink karta?

ano dnes rano
uživatel
hujer23