Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 11:23.24

X-CAM ORION

Vážení,zakoupil jsem tento modul kvůli skylink,maká v pohodě-fw orion 3008.Hledal jsem zadavání klíčů ručně kvůli polsat-jelikož jsem láma ,nic jsem nenašel.Jde to vůbec-přehravat soft nechci,neb mi je přednější skylink.Nadávat mi zrovna nemusíte.Děkuji.
uživatel
spyko
08.08.2008, 11:29.24

re:X-CAM ORION

http://gsmobil.net/navody/xcam/index.htm
uživatel
Babui
08.08.2008, 11:50.00

Babui

to bylo první co jsem našel,chýtrý z toho nejsem.Díky.
uživatel
spyko
08.08.2008, 11:57.57

Babui

rozumím, je to nadlouho... a jsem busy, třeba tohle: http://www.xcrypt.t3.to/
uživatel
Babui
08.08.2008, 12:05.37

Věřím

du makat na odpolední,mohl bych se zeptat přes víkend?Děkuji.
uživatel
spyko
08.08.2008, 12:19.04

Věřím

du makat na odpolední,mohl bych se zeptat přes víkend?Děkuji.
uživatel
spyko
08.08.2008, 19:00.10

re:X-CAM ORION

Dr eam-Up load.6x.to zkus tohle akt notičky.nutno pahrávat...
uživatel
romik5