| 08.08.2008, 11:23.24 | |
X-CAM ORIONVážení,zakoupil jsem tento modul kvůli skylink,maká v pohodě-fw orion 3008.Hledal jsem zadavání klíčů ručně kvůli polsat-jelikož jsem láma ,nic jsem nenašel.Jde to vůbec-přehravat soft nechci,neb mi je přednější skylink.Nadávat mi zrovna nemusíte.Děkuji. |
![]() spyko |
| 08.08.2008, 11:29.24 | |
re:X-CAM ORIONhttp://gsmobil.net/navody/xcam/index.htm |
![]() Babui |
| 08.08.2008, 11:50.00 | |
Babuito bylo první co jsem našel,chýtrý z toho nejsem.Díky. |
![]() spyko |
| 08.08.2008, 11:57.57 | |
Babuirozumím, je to nadlouho... a jsem busy, třeba tohle: http://www.xcrypt.t3.to/ |
![]() Babui |
| 08.08.2008, 12:05.37 | |
Věřímdu makat na odpolední,mohl bych se zeptat přes víkend?Děkuji. |
![]() spyko |
| 08.08.2008, 12:19.04 | |
Věřímdu makat na odpolední,mohl bych se zeptat přes víkend?Děkuji. |
![]() spyko |
| 08.08.2008, 19:00.10 | |
re:X-CAM ORIONDr eam-Up load.6x.to zkus tohle akt notičky.nutno pahrávat... |
![]() romik5 |