| 13.10.2008, 20:50.16 | |
Showbox 300 a sdíleníZdravím dá se sdílet mezi přijimačema skylink |
![]() jozin |
| 14.10.2008, 07:45.18 | |
RE: Showbox 300 a sdíleníDa, cez kabel rs232 a musis mat v nich soft zo sharingom. Takmer vsetko najdes na www.openboxforum.cz |
![]() Miko |
| 14.10.2008, 09:02.50 | |
RE: Showbox 300 a sdíleníNo neviem zda sa mi ze doteraz to bolo tak ze open musel byt master a showbox bol slave. Medzi dvoma showboxami to tusim nefachci. Ale mozno sa mylim. |
![]() PEPE8989 |